Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ad Görmek

Rüyada ad görmek nedir?

Rüyamda hoşlandığım çocukla sevgili olmuştuk ve o benden bir üst dönem olmasına rağmen aynı amfide ders görüyorduk, amfi çok kalabalıktı ve yanında arkadaşları vardı, o da defter boyutunda bir tahtaya adımı yazmış kocaman ve kendi baş harfi A olmasına rağmen kendi için ASA yazmış seviniyorum, çekinmeden adımı herkesin içinde yazmış olmasına ama bir yandan da anlayamıyorum ASA yazmasını .

Aynı rüyanın içinde daha önce benim dönemimden eski hoşlandığım çocukla da sevgili olmuştuk ama onu çok kafaya takmıyorum . Bir de hoşlandığım çocuğun sesini bir kere duymuştum ama unuttum gerçekte.Ama ruyamda sesini duyuyorum cok güzel gelmese de onunla olmaktan mutlu olduğumu düşünüyorum o an (sesini duydugum su an hoslamdigim ve ismimi yazan cocuk fakat ismimi yazarken degil de yazdiktan sonra goruyorum yazıyı) lütfen yorumlar mısınız tesekkurler
Bu arada dogru emailim bu adres ayrica adim fistik yesiliyle yazılmıştı tahtaya ve yaşım 19 tesekkurler tekrardan

Rüyada ad görmek yorumu

Lütfen öncelikle hoşlandığın çocuğu görmek konusu için hoşlanmak sayfasını okuyun.

Rüyada kendi adını veya başka birinin adını unutmak üzerinizdeki yüklerden dolayı kendinizi bunalmış hissettiğinizi gösterir. Rüyada adını görmek, kendi adını duymak benzersizlik ve bireyselliği vurgular. Rüyada tanıdık birinin adını duymak Sezgilerinizin doğru olup, onların gerçekleşme ihtimalinin yüksek olduğunu ifade eder. Bu konuda isim ve kader sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Ad Görmek” için 2 yanıt

Bebeğine Sevda adını koymak
İyi günler kolay gelsin. Ben gerçek hayatta sevdiğim kadınla daha bir hafta önce resmi nikahlı olarak evlendim, düğünümüz de inşallah beş altı ay sonra olacak. Bugün rüyamda sevdiğim kadınla gerçekten evliydik ve eşim hamileydi, hastaneye gittik hiç sıkıntılı bir süreç geçirmeden çocuğumuz dünyaya geldi. Eşimin yanına girdim yüzü gülüyordu, çocuğumuz da kucağındaydı, hemşireler bana verdi kucağıma aldım ve ismini karımla beraber Sevda olarak koyduk. Gerçek hayatta konuştuğumuzda kızımız olursa başka bir isim koymayı düşünüyorduk Sevda ismi hiç gelmemişti aklımıza ve tanıdığımız da yok. Bu rüyamın anlamı ne olabilir acaba? Teşekkürler.
Yaşım:24
Cinsiyet: Erkek
Medeni Hal: Evli
İş: Öğretmen

Emre merhaba, rüyanın ilk bölümü hayatınızda gelişecek güzel olayları müjdelerken rüyanın ana teması olan doğacak çocuğa rüyada Sevda ismini vermeniz hakkında (gerçekte başka isim düşünürken) Sevda isminin ya da Sevda kelimesinin sizin için ne ifade ettiğini araştırmanız gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir