Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Adale Görmek

Rüyada adale görmek neye çıkar?

Selam, rüyamda eski sevgilimi gördüm ve biz bir araya gelmişiz, konuşuyorduk ve yine beraber olmaya karar veriyorduk. Sonra beraber yatağımın üstünde oturup konuşurken onun vücudun özellikle de bacaklarının çok kalınlaşmış olduğunu fark ettim, sanki çok adale çalışmış gibiydi “sen adale mi çalışıyorsun, vücudun çok güçlü görünüyor” dedim (Kendisi aslında çok fitness yapıyor, güçlü kasları falan var). Ne anlamına geliyor acaba? Saygılarla.

Rüyada adale görmek yorumu

Nilgün selam, gördüğün klasik bir eski sevgili rüyası olup temel olarak pişmanlık ve vicdan azabı ifade etmektedir, bu konuda geniş açıklama eski sevgilisini rüyada görmek sayfasında okuyabilirsin.

Rüyada kas görmek, diğer tabir ile adale görülmesi güç, kuvvet ve esneklik ifade eder. Rüyada adale geliştirmek veya adale çalıştığını görmek kişinin gücünü, kuvvetini ya da esnekliğini geliştirmek ve daha güçlü ve kendine daha fazla güvenen kişi olmak için yapması gereken bazı şeyler olduğunu ifade eder. Rüyada birinin gerçekte olduğunda daha güçlü adaleye sahip olduğunu görmek görülen kişinin gizli kalmış bazı üstün meziyetleri olduğuna yorulur. Rüyada kaslı birini yani güçlü adaleye sahip birisini görmek rüyayı gören kişinin daha güçlü olmak veya güçlü birinin koruması altına girmek istediğini temsil eder.

“Rüyada Adale Görmek” için 3 yanıt

Rüyada üstü çıplak, kaslı erkek görmek
15 yaşında öğrenci, bekar, gayet mutlu. Rüyamda tanıyıp gerçek hayatta tanımadığım bir erkek vardı yanımda. Sonra bir kaç adam onu alıp arabanın yanında bulunan iki tekerine bağliyorlar ve arabayı çalıştırıp onu sürüklemeye başladılar. Bunlar gerceklesirken o kişinin belden üstü çıplaktı ve kaslıydı. Sonra bende küfür ederek (ki gerçekte çok etmem) arabanın peşinden “durun” diye bağırıyordum. Sonra bunlar caddeye çıkınca arabayı durdurdu, bende hemen onlara yetiştim. Sonra o da hemen yanıma geldi gülerek, bende ona “çok korktum sana bir şey olacak” diye deyip sarılıyorum. (ve de sarılırken başımı göğsüne yasladım kolumu da beline doladım ve onun vücudunu hissettim.)Sonra birbirimize bakarak güldük.(Eğer yanlış anlamadıysan birbirimizi seviyorduk çünkü bana çok güzel bakıyordu.)

Özlem merhaba, bu bir gençlik rüyası olup, rüyayı gören kişinin kişisel gelişimini, kendini ve karşı cinsi tanıma faaliyetlerini, iç dünyasında kopan fırtınaların yansıması göstermektedir.

Merhabalar ben Deniz 30 yaşındayım rüyama başlıyorum. Geçen gün rüyamda eski sevgilimi gördüm aslında nişanlanacaktık son anda olmadı bitti yani geçici birşey değildi demek istediğim bilmiyorum artık siz bu durumun adına ne dersiniz kendinize yorumlayın. Yurtdışındaymış ve güzel bir havada sokaklarda geze geze sözde yemek programı sunuyormuş ünlü olma yolunda ilerliyor muş. Sokaklar su içinde yada Deniz içinde sanki sahil kasabası gibi bir yerde . Bir yandan da eğlenip gülüp güzel kızları öpüyor ve yarı çıplak üsten hiç olmadığı kadar kaslı, ben de oralardaymışım aniden onu görüyorum o beni görmüyor ve çok şaşırıyorum ne kadar değişmiş diyorum yüz olarak aynı diyorum içimden çok hoşuma gitmiyor ama güler yüzlü mutlu olması dikkatğmi çekiyor bu durumdan hoşlanmıyorum. İşte bu kadar yorumlarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir