Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Adam Görmek

Rüyada adam görmek neye işarettir?

Aslında anlatacağım rüyayı ben değil erkek arkadaşım görmüş. rüyasında ikimiz sahilde el ele dolaşırken yaşlı bir adam geliyor ve bizim birbirimize ne kadar yakıştığımızı ve ilerde siz çok mutlu olacağımızı söylemiş. erkek arkadaşım adamı azarlarcasına “sen ne biliyorsun da böyle konuşuyorsun” demiş ve adam kaybolmuş.

Aradan sanki uzun bir zaman geçmiş ve biz yine deniz kenarındaymışız ama bu sefer aramızda bir kız çocuğu varmış. kız çocuğunun bir elinden ben diğer elinde o tutuyormuş ve yine o yaşlı adam gelmiş “ben size demedim mi siz çok mutlu olacaksınız diye” demiş.

Rüya bu kadar. Anlattığında o da bende etkilenmiştik ama şimdi sanki ayrıldık gibi. erkek arkadaşım 28 yaşında ben ise 35 bu benim kafama çok takılıyor, hep mesafe koydum araya, neyse rüyasının anlamını merak ediyorum sadece. yorum yaparsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Rüyada adam görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada adam görmek talih, baht açıklığı anlamına gelmektedir. Bu rüya alternatif olarak rüya sahibinin belki de yaşamı boyunca aklından hiç çıkmayacak, hiç unutmayacağı bir karşılaşmaya, tanışmaya da delalet edebilir. İhtiyar adam görmek sözünü tutmak, sözünde durmak gerektiğini ifade eder. Bilinmeyen ihtiyar adam görmek Murada ereceği anlamına gelmektedir. Bilinen ihtiyar adam çok iyilik göreceğiniz anlamına gelir.

Çirkin adam görmek kötü bir iş yapmak, suç işlemek işaretidir. Birden fazla adam, adamlar görmek kötü haller Allah’ın merhametine sığınmak anlamındadır. Bir adamdan mal almak düşmanınız olduğu manasına gelir. Adamdan kadın almak yaptığınız bir işte yenilgiye uğrayacağına delalet eder. Adamı kefenli görmek nimet, mal, rızkının iyi olacağı simgesidir.

Genç adam görmek çaba, gayret, emek, hareket etmeyi temsil eder. Genç adamın ölümünü görmek düşmanımızdan kurtulacağımız anlamına gelmektedir. Adam başı görmek amir, kumandan yönetici olmaya yorulur. Genç çirkin adam görmek düşmanını görmek sembolüdür. Genç güzel adam görmek kayıptaki insanın geri dönmesi anlamına gelmektedir. Tanıdığınız bir genç adamı görmek hayırlı haber veya mektup almak, sevgiliye kavuşmak anlamına gelmektedir.

“Rüyada Adam Görmek” için bir yanıt

rüyamda dört tane gökyüzünden inmiş adam gördüm birisi yeşil elbiseli yeşil cübbeli başımda krem rengi kavugu uzun sakallı yaşlı benim dedi bi adam bana biz allahın peygamberleriyiz dedei ama allahın en gözde peygamberi benim dedi bu on şeyi unutma dedi ama ben hatırlamıyorum ne demek bu yorumlarmısınız şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir