Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Açık Yeşil Renkli Yılan Görmek

Rüyada açık yeşil renkli yılan görmek ne demektir?

Merhabalar. Bugün gördüğüm rüyamdan bahsetmek istiyorum. Kendimi bir kır düğünde görüyorum. Bu düğünde 2 yabancı insan beyaz gelinliklerini giyinmişler, döktüre döktüre oynuyorlar, az ilerisinde ise gerçek hayatta evli olan ablamı gelinlikli ve kuzenimde gelinlik giymiş, kendi düğünleriymiş. Kendimi sanki uzak bir yerden gelmişim de bu düğünden haberim yokken yapıyorlarmış çok şaşırmış gibiyim ve ablamın gelinlik olup düğününün olması beni şaşırtıyor,
Sonrasında Köyde Cami hocası, Her düğünü olanın evine gidip Dualar okuyarak Diğer düğün tarafına gidip orada da dua ediyor.

Birde bakıyorum ki kuzenimin duasından sonra başka düğüne gidiyor sonrasında ablamın duası için bize gelmiyor. Ben yolda hocayı takip ediyorum beni görmüyor Hoca bir arkadaşı ile konuşurken arkadaşı hocaya “hoca bir düğün daha kaldı, ona da git” diyor,  Hoca “aman boş ver yeter artık bıktım” diyor yola devam ediyor. Bir ara sokaktan geçiyor hoca tek başına arkadaşı yanından ayrılıyor. Ara sokakta bunu yakalıyorum ben Ne o hoca bizim duamızı neden yapmıyorsunuz sen hoca değil misin diyorum Poposuna Bir tekme atıyorum. Bu ne oluyor derken ben belimden 6 patlar siyah sağlam süper bir silahımı çıkarıyorum Bir merdiven gibi yere oturuyorum silahımı hafif uzağa koyuyorum beni öldürmek isterse silahıma uzansın ben ondan erken hareket edip Öldüreceğimi bilsin benden korksun diyorum ama Hoca silaha uzanmaya çalışıyor o anda silahı elime alıp Kafasına ateş ediyorum Kafası patlıyor Kan görmüyorum kafasının olmadığı o anda bir gördüm bir daha bakmadım cesedine, az geri gidiyorum üzerime bakıyorum kan var mı diye inceliyorum en sonunda hafif bir nokta zar zor kırmızı Bir küçük damlacık gördüm.

Sabah oluyor Köyümüz gibi bir yerdeyim sabahleyin idi, Yürüyorum pişmanlık yaşıyorum Ben niye öldürdüm keşke öldürmeseydim beni yakalarlar diyorum. Sonrasında yolda yürürken Evimizin önünde 1, 5 metre yükseklikteki duvara çıkıyorum karşı komşumuzun kapısının önünde ve başka komşularımızın kapısının önünde birer tane alabalık görüyorum 5 metre uzaktan, Sonrasında karşı komşumuzun balığına uzaktan bakarken çok açık yeşil yılan görüyorum, tavandan düşüyor, yuvarlanarak bana doğru geliyor hafif tedirgin oluyorum bana uzanmaya çalışıyor uzanamıyor Sonra kendi etrafında dönüyor Kuyruğunun çıngırak kısmı yarım haldeydi Kesik gibi Ve vücudunun yarısını bizim duvarın önüne bırakıyor Kabukları da olabilir Öyle bir şey gördüm.

Rüyada açık yeşil renkli yılan görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada düğün görmek iyiye yorumlanır. Mutluluk anlamına gelir. Rüyada cinayet işlemek, hatalı bir işe kalkışacağına işarettir. Rüyada yılan gizli korkularınızı ve endişelerinizi ifade eder. Yeşil yılan dönüşüm, bilgi ve bilgelik şifa temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Açık Yeşil Renkli Yılan Görmek” için 3 yanıt

Rüyada suda yüzen yılan görmek
Rüyamda su kenarında duruyorum ve suda yüzen renkli bir yılan gördüm. Yılan sudan çıkarak karşıma geçti, iki ayağı vardı, ayaklarının üzerinde duruyordu, dişleri de keskin, yanında ateş yaktım yılanın kafası kobra yılanı gibiydi.

Rüyamda bir okuldaydım, gittiğim her bir metre arası yeşil yılan vardı. Sonra yılan belime dolandı ve pantolonumdan aşağı doğru gitmeye başladı, çığlık attım, sonra ne oldu bilmiyorum. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Melek selam, gördüğün rüya şu anda kendini geliştirmen için önünde bir çok fırsat olduğunu ve bunun sonunda tüm gizli korkularından kurtulup rahata ereceğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir