Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Adapte Olmak

Rüyada adapte olmak ne demek?

Merhabalar. Bugün rüyamda kendimi bir apartman binasının içinde gördüm, merdivenlerden koşarak iki kat çıkıyordum, yanımda bir iş arkadaşımda vardı.

Daha sonra kendimi hiç bilmediğim bir odada gördüm, kıyafet değiştiriyorum, ve bir turlu beğenmiyorum, hiç bir şey güzel gelmiyor, kendimi çirkin buluyorum, üzerime bir pantolon giymişim oldu mu diye bakıyorum ayaklarımda kahverengi ayakkabılarım vardı, hiç bir şey yakışmıyordu, orada bir dolabı açıyorum iki tane uzun kadın çorabı buluyorum bakıyorum biri gri, diğerini hatırlamıyorum onları da beğenmiyorum ve onlarda başka bir iş arkadaşıma ait. Kapıda gene iş arkadaşım var “hadi çabuk toplantıya geç kaldık diyor, en sonunda pes ediyorum ve kısaca toplantı salonunu gördüm içinde millet oturmuş ben bu kıyafetlerle girmem herkes süslenmiş diyorum, kendimi çok çaresiz görüyordum, ben neden buraya adapte olamadım diyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Hayırlı sabahlar. Selamlar Melda

Rüyada adapte olmak yorumu

Melda merhaba,
Rüyada merdiven çıktığını görmek güzel bir iş yapıp, daha fazla itibar, ün ve yüksek makama ulaşmak olarak yorumlanır. Merdiven çıkmanız enerji ve canlılık simgeler. Bu rüya alternatif olarak daha başarılı olmak için kabuğundan çıkmak ve daha sosyal olmanız gerektiğini ifade edebilir. Merdiveni koşarak çıkmanız bunları kısa sürede gerçekleşeceğini gösterir.
Rüyanın devamında gelişen olaylar reel hayatınızda gerçek yaşamınızda yeni bir durumla karşı karşıya olduğunuzu ve bu duruma nasıl uyum sağlayacağınız konusunda endişeleriniz olduğunu göstermekte, aslında bu yeni durum karşısında hazır olduğunuzu göstermektedir.

Rüyada bir yere veya bir şeye adapte olduğunu görmek yaşamınızda aradığınız huzura doğru emin adımlarla ilerlediğini simgeler. Adapte olamamak ise bir duraklama, gecikme işaretidir. Rüyada bir şeyi adapte ettiğini görmek yaşamınızda dengeleri sağladığınızı işaret eder. Adapte etmek uyumlaştırmak, adapte olmak uyum sağlamak anlamını taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir