Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Aday Görmek

Rüyada aday görmek ne demek?

Şuan evli değilim ve bir düşüncem dahi yok. Rüyamda bir akraba evliliği yapıyorum ve bir oğlum oluyor. ismini ise Hacı Mustafa koyalım diyorlar. Güya eşimin babasının ismiymiş ama böyle bir akrabam yok ve ismi koymakta istemiyorum. Ama rüyamda eşimin babasının milletvekili adayı önemli bir adam olduğunu söylüyorlar. Cevap için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada aday görmek tabiri

Yaşar merhaba. Rüyada bir akrabası ile evlenmek, akraba evliliği yapmak, akraba evliliği yaptığını görmek kavgalar ve sorunları işaret eder.

Rüyada aday görmek, aday birini görmek uyanık yaşamınızda çok önemli bir konu hakkında doğru bir karar alacağınızı ifade eder. Rüyada aday olmak bir işe, bir yere veya bir şeye aday olduğunu görmek hedeflerinize ulaşmak için daha fazla efor sarf etmeniz, çaba göstermeniz gerektiğini işaret eder.

“Rüyada Aday Görmek” için bir yanıt

Rüyada MHP den benim millet vekili adaylığımı koymuşlar ve benim haberim oluyor, şaşırıyorum ve buna çok seviniyorum. Fakat seçilmem için MhP nin kesin seçilen İstanbul’un 1. Bölgelerinde adayligimin gösterilmesi için Cumhurbaskani Recep Tayip ERDOĞAN‘a Devlet BAHCELİ’den rica etmesini istemek için bekliyorum ve beklerken ona nasıl bir konuşma yaparsam bunu kabul ettiririm diye düşünüyorum. O anda Sayın Cumhurbaşkanımız geliyor ve yemek masasını seçiyor, herkes pür dikkat bakıyor ona. Tam o sırada çalar saatim çaldı uyandım yoksa konuşacaktım eminim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir