Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Adem (A.S.) Görmek

Rüyada Adem (A.S.) görmek neye çıkar?

Merhaba, ben 30 yaşında evli bir bayanım. Bir süre önce gördüğüm bir rüyayı paylaşmak ve yorumlarınızı almak istiyorum. İçinde hiç bir şey olmayan küçük bir boş odaya giriyorum. Oda aydınlık ve sadece duvar diplerinde oturan birkaç kişi var. Odaya girdiğimde oturanlardan birinin Hz Adem Peygamber olduğunu anlıyorum ve odadakilere Peygamber Efendimizin selamı var diyorum. Sonra uyandığımı hatırlıyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler. Hayırlı akşamlar, mutlu seneler.

Rüyada Adem (A.S.) görmek yorumu

Sevgili okurum, bende size ve tüm dostlarıma mutlu, sağlıklı, bereketli, hayırların çok olacağı bir yıl geçirmelerini diliyorum. Rüyada Hz. Adem (A. S. ) görmek rüyayı gören kişi için bir üzüntüden sonrası neşeye kavuşmaya rivayet edilirken bebek bekleyenler için erkek çocuk sahibi olmaya, diğer insanlar için dinine bağlı kimse olmaya yorulurken, Hz Adem’i görmek aynı zamanda umuda ermek anlamına yorulur.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ve konuşmalar ise yakın zamanda sıkıntılardan kurtulup, kaza ve belalardan uzak duracağınız, hakkınızda hayırlı şeylerin yaşanacağı bir döneme girdiğinizi temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir