Rüyada Adet Kanaması Görmek

Rüyada adet kanaması görmek neye işarettir?

Merhaba ben 26 yaşındayım. evliyim. Rüyamda tuvalete gidiyorum ve adet kanaması gibi kanamam oluyor, bayağı da çok oluyor. Daha sonra kalkıyorum genç bir kadın var yanımda ona soruyorum neden böyle oldu diye, kendisi bana sen çocuğunu düşürdün diyor. şu an gerçekten de hamileyim 5 haftalık. yorumunuz için teşekkür ederim.

Rüyada adet kanaması görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada adet olduğunu görmek, İçinde bulunduğunuz gerilim ve endişelerden kurtulacağınızı simgeler. Zor zamanların sona ermesi ve rahatlama işaretidir.  Rüyanızda adet kanaması görmenizde aynı anlamdadır.

Rüyada düşük yapmakdüşük yaptığınıçocuğunu kaybettiğini görmek, gerçek yaşamdaki manasının anlamının tersi olarak iyiye yorumlanır. Hayatta üzerindeki kimi yükleri atıp mutlu olmak anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hamile görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Tags:
3 comments on “Rüyada Adet Kanaması Görmek
 1. portakal dedi ki:

  Rüyada namaz kılarken hayız olmak
  Rüyamda namaz kılarken kıyamda kan damladığını ve hayız olduğumu gördüm. Abdestim bozuldu diye namazı yarım bıraktım. Bunun manası nedir.
  portakal, 19, Kadın, Bekar, Öğrenci, sıradan

  • admin dedi ki:

   Portakal merhaba,
   Rüyada namazı yarıda bıraktığını görmek, ne kadar istesiniz de, çalışsanız da isteklerinize kavuşamayacağı anlamındadır. İşlediğiniz günahları gözden geçirmelisiniz manası taşır. Rüyada namaz bozmak, namaz bozduğunu görmek, alternatif olarak niyet edilen şeye ulaşılamayacağını işaret eder.
   Rüyada hayız olmak, hayız olduğunu görmek, içinde bulunduğunuz gerilim ve endişelerden kurtulacağınızı simgeler. Zor zamanların sona ermesi ve rahatlama işaretidir.
   Bana göre rüyada namaz bozmanız elinizde olmayan sebeple gerçekleştiği için isteklerine kavuşamamak anlamı taşımıyor ve sıkıntıların sona ermesi feraha erişmek için her zaman dikkatli olmak gerektiğine işaret ediyor.

 2. Sevgi dedi ki:

  Merhaba, 34 yaşında evli 3 çocuk annesiyim, şu sıralar maddi sıkıntılar içindeyiz. Rüyamda adet kanaması olmuşum. Ama öyle çok hızlı ve tazikli kan fiskiriyor ki evimin duvarlarına ta tavana bile kan fiskiriyor. Banyoya zor vardım. Orada da et parçaları pihtilar akıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Top