Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Adet Olmak

Rüyada adet olmak neye çıkar?

Ben dün adet oldum. Rüyamda sevgilim deniz kenarına gitmiş, “burası okuldan iyi” diyordu, sigara içiyordu, “okula geçeceğim” dedi, sonra da “adet oldum” dedi, bende oldum diyemedim öyle uyandım. Bu ne demektir?
Yaşınız :17
Cinsiyetiniz :kız
Medeni durum :sevgilim var
Mesleğiniz :öğrenci
Ruh haliniz :kararsız, sıkılmış, sürekli yatmak isteyen, yorgun

Rüyada adet olmak nasıl yorumlanır?

Angel selam, görmüş olduğun rüya erkek arkadaşından kaynaklanan ve seni sıkıntıya sokan bir sorunun yakında çözüme kavuşacağını, onun da senin de rahatlayacağınızı işaret etmektedir.

Rüyada adet olmak hakkında diğer yorumlar

Rüyada adet olmak rüyayı gören kişinin şu anda gergin bir dönem geçirdiğini ve yakında içinde olduğu bu gerilim ve endişelerden uzaklaşacağını, kurtulacağını işaret eder. Rüyada adet olduğunu görmek aynı zamanda zor zamanların sona ermesine ve rahatlamaya delalet eder.

Başka birisinin adet olduğunu ya da adet olan birini görmek rüyayı gören kişiye diğer insanlar gibi rahat ve huzurlu olmak için neler yapmak gerektiğini, sizi strese iten sebepleri tespit etmek ve onları çözmek gerektiğini simgeler.

Adet olan erkek görmek o kişiyi tanıyorsanız o erkeğin, tanımıyorsanız yaşamınızdaki başka bir erkeğin neden olduğu bir sıkıntının varlığını gösterir ve yakında bunu biteceğini, kişinin rahatlayacağı işaret eder.

“Rüyada Adet Olmak” için 2 yanıt

Rüyada erkeğin adet görmesi neye delalettir
Ben 19 yaşında bir erkeğim. Annem dün gece rüyasında benim adet olduğumu görmüş.Bu rüya ne anlama gelir acaba

Rüyada adet günah ifadesidir. Günah işlendiğini, işlenmekte olduğunu veya işleneceğini işaret eder. Anneler kutsaldır ve evlatlarına karşı açıklanamayan bir bağları vardır ve yaşamları süresince bu özel bağ devam eder. Annenizin sizin adet olduğunuzu görmesi, sizin bir günah işlediğinizin, işlemekte olduğunuzun veya işleyeceğinizin annenize malum olmasıdır. Günahtan uzak durmanızı işaret eden uyarıcı bir rüyadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir