Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Adliye Görmek

Rüyada adliye görmek ne demek?

Rüyamda adliye salonunda eşimin tutuklanıp ellerine kelepçe vurulup götürüldüğünü ve benim göz yaşlarıyla feryat ettiğimi gördüm. Bu ne anlama geliyor? etkisi altında kaldım, eşimin mahkemeleri olduğu için çok korktum. Yorumunuzu bekliyorum.

Rüyada adliye görmek tabiri

Değerli okurum, gerçek hayatta eşinizin mahkemesi olduğu için bu rüya bilinçaltındaki korku ve endişelerinizin yansıması gibi görünüyor.

Rüyada adliye görmek pek hayırlı değildir. anlaşmazlıkları işaret eder. Rüyada adliye binası görmek aynı zamanda rüya sahibinin ettiği yardımların ve yaptığı duaların Allah katında kabul edilmesi ile büyük bir huzura ve esenliğe kavuşacağına, korku ve kaygılarının yakın sürede ortadan kalkacağına, rutin bir şekilde süren bazı sıkıntıların biteceğine, hakkın yerini bulacağına rivayet edilir.

Rüyada adliyeye gitmek, adliye binasına gittiğini görmek işlerinize, yaptıklarınıza ve söylediklerinize çok dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada  adliye kapısından girmek yaşadığınız bir sıkıntının yakında çözüleceğini, işlerin yoluna gireceğini gösterir.

Rüyada adliyede çalışmak rüyayı gören kişinin bir durum ya da bir ilişki konusunda kontrol eksikliği ve gücün yokluğunu gösterir, bu durumu ya da ilişkiyi dilediği yönde götüremediğini belirtir, daha fazla güç sahibi olmak istediğini temsil eder. Rüyada adliye binasında kendini mahkemelik görmek, mahkemelik olmak, mahkemelik olduğunu görmek işinizde kimi sıkıntılar yaşadığınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir