Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Adliyede Çalışmak

Rüyada Adliyede Çalıştığını Görmek Neye Çıkar?

Sabah namazından sonra gördüğüm bir rüyayı anlatacağım. Rüyamda adliyede çalışıyorum (gerçek hayatta başka bir yerde çalışıyorum). Koridorda eski zamanlardaki antika ev telefonuyla biriyle konuşuyorum, konuşma uzun sürüyordu. Adliyeye bir teğmen geldi, üzerinde kısa kollu resmi kıyafet vardı. Müdürün odasına girdi, kapı açıktı onunla konuşuyordu arada bana bakıyordu, koridorda da onu görüyordum. Telefon görüşmem bitti, bahçeye çıktım. Arkamdan teğmen de geldi. Büyük bir ağaç vardı ağacın gölgesine oturdum. Oraya geldi, teğmen benimle konuşmaya başladı. Konuşurken çok heyecanlıydı, kekeliyordu sürekli, beni çok sevdiğini söylüyordu.

Benim cebimde 3 tane anahtarlık vardı, anahtarlıkları ona verdim. Bayrak, asker ve ev şeklinde anahtarlıklar idi. Teğmen “bütün anahtarlıklarını bana verdin, seni asla unutmayacağım, baktıkça seni hatırlayacağım” dedi.Elimi tuttu, sonra gitti. Hastane ya da revir gibi bir yerde yatıyordu teğmen. Üzerinde asker yeşili ceketi vardı. Çok kalabalıktı. Yanına gittim. Başında bekledim, yalnız bırakmadım, o da çok mutluydu, sürekli elimi tutuyordu. Kalabalık ortamdaki kişiler “bunlar evlenecek, birbirine çok yakışıyorlar” diyordu. Şu anki konuştuğum kişiyle olmayacağını teğmenle sonumuz olacağını söylüyorlardı. Hastaneden beraber çıktık, düğün hazırlıkları yapacaktık. (gerçek hayatta bu kişiyle iş haricinde görüşmüyorum). Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada Adliyede Çalışmak Tabiri

Zeynep merhaba, hakkında yeterli bilgi vermemişsin, yazdıklarından şu anda bekar olduğun, bir erkek arkadaşın olduğundan başka bir şey anlaşılmıyor. Yaşın, ruh halin hakkında bilgi yok. Bu nedenle sadece genel bilgi verilebilir.

Rüyada adliyede çalıştığını görmek konusu adliye rüya tabiri sayfasında anlatılmıştır ve rüya sahibinin bir durum yahut bir ilişki hakkında kontrol eksikliği ve güç yokluğu yaşadığını gösterir, bu durumu ya da ilişkiyi dilediği yönde götüremediğini belirtir, daha fazla güç sahibi olmak istediğini temsil eder. Rüyada teğmen birini görmek subay görmek olarak açıklanır ve rüyada subay görmek sayfasında anlatıldığı gibi bu rüya kişinin iş yaşamında bir rekabet yaşadığını ya da yaşayacağını temsil eder. Rüyada subay biriyle konuşmak, güç, güven, başarı, inanılacak dost anlamına gelir.

Rüyada anahtarlık görmek fırsatlar, erişim, kontrol, sırları veya sorumlulukları ifade eder. Kendi iç duygularını kilitlemiş olduğunu ifade edebilir. Birine anahtarlık verdiğini görmek  paylaşmaya işarettir ve kişinin önüne çıkacak veya meydana gelecek bir fırsat, yeni kazanç veye sevindirici bir haber ya da gelişmeyi anahtarı verdiği kişiyle paylaşma düşüncesini yansıtır. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise sanki bilinçaltında şu anki erkek arkadaşınla değil de bir başkasıyla yaşamının geri kalanını paylaşma arzusu yaşadığını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir