Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Af Dilemek

Rüyada af dilediğini görmek ne demek?

Günaydin, bugün rüyamda öldüğümü gördüm, mezarıma kadar nereye gömüleceğimi kendim seçiyordum ve yesillikler icerisinde bir yeri sectim. Oraya gomuldukten sonra ahirette oldugumu gordum, karsimda ALLAH C.C vardi yuzunu goremedim ama karsimda varligini hissediyodum ve “yarabbim gunahlarimi affet ve beni yasama dondur” dedim ve gozumu actim, sizce bu ruya ne anlama geliyor?

Rüyada af dilemek tabiri

Rüyada ölmek, öldüğünü görmek veya ölmüş olduğunu görmek, insanın gerçek hayatında umutlarının azaldığı, yoğun stres ya da üzüntü yaşadığı zamanlarda görülen rüyalardır.
Bu rüyalar aynı zamanda negatif enerjinin, üzüntünün yoğun olduğu insanların bulunduğu ortamda olduğunu ve bunun etkisini simgeleyebilir.

Rüyada af dilemek, af dilediğini görmek yaşamınızda yeni, beyaz bir sayfanın açıldığını, eski alışkanlıklarınızı bırakıp daha iyiliksever, yardımsever bir tutum için yaşamınızı sürdürmeniz gerektiğini işaret eder

Rüyada işlediği bir suç veya yaptığı bir hatadan dolayı affedilmek, affedildiğini görmek gerçek yaşamınızda daha dikkatli davranmanız, yaptığınız hataları tekrarlamamanız gerektiğini işaret eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir