Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Af Görmek

Rüyada af görmek ne demek?

Ben rüyamda eski sevgilimin en yakın arkadaşını gördüm, eski sevgilimin af dilediğini söyledi. Üniversitede okuyorum, bir hocamız var, derste konuları biz anlatıyoruz, her hafta bir ve bir erkek olmak üzere. O gün olan dersimizde de halı saha gibi bir yerdeyiz ve çocuk derste sürekli bana bakıp duruyor. Ders bitiminde hoca “haftaya dersi Ali ve Aslı anlatacak” deyip gidiyor. Sonrasında bu kişi yanıma gelip “o çok pişman sana yaptıklarına, affetmeni istiyor” diyor. Bunun yorumu ne olabilir acaba ? Yalnız şunu da belirteyim, ayrılmamızın üzerinden 9 ay geçti, ben ben onu hala unutamadım ve yatmadan öncede aklıma gelmişti, yine üzülmüştüm ve bana çok acı çektirmişti. Şimdiden çok teşekkür ederim, iyi günler.

Name: aslı
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:19
Medeni durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:üzgün
Subject:eski sevgilim
Anahtar kelimeler:eski sevgilim , onun en yakın arkadaşı , ders hocam

Rüyada af görmek tabiri

Rüyada af görmek gerçek yaşamınızda yaptığınız kimi eylemler veya sarf ettiğiniz söz veya bir davranışınız nedeniyle bir iç muhasebe veya vicdan azabı çektiğinizi ifade eder. Rüyada genel af görmek, genel aftan yararlanmak, genel aftan yararlandığını görmek kanunlar ve hukuk konularında kimi endişe ve korkularınız olduğunu işaret eder.

Rüyada affetmek rüyayı gören kişinin birini bağışlayacağını, hayatta da her zaman affedici olacağını işaret ederken bir kimseyi affettiğini görmek aynı zamanda ( İyi son ) yakında bir kimsenin sizden af dileyeceği anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir