Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Afakan Görmek

Rüyada afakan basması neye işarettir?

Hayırlı sabahlar, ben bekar bir kızım üniversite öğrencisiyim 1,5 yıldır sevgilim var ve ayrı şehirlerdeyiz neden ama bugün rüyamda bir bebek dünyaya getirdim, sanırım erkek bebekti onunla çok ilgilenemedim, aslında ilgilendim sevindim ve daha sevgilime dememişim onun doğum gününde çocuğumuzu doğurduğumu. Bebek yıkanacakmış, beni afakanlar basıyor, “ben nasıl yıkarım bunu” diyorum, sonra annem banyo yaptırdı ve ilk o emzirmiş, hatta bende bu duruma canım sıkıldı ve çocuğumun olduğunu biliyorum.

Annemle Ziraat Bankasına staj başvurusunda bulunmak için gittim, müdür tanıdıkmış falan sonra yağmurlu bir hava vardı, dışarı çıktığımızda eve gittim arkadaşlarım geldi, bebeğimi görmeye gelmişler, onlarla birlikte oturduk, arada çocuğu kontrol ediyorum öldü mü ki diye sonra uykusundan uyanıp biraz ağlayıp hemen uykusuna geri dalıyor çok farklı değişik bir rüyaydı umarım bu karışık rüyayı anlarsınız, ben pek anlamadım lütfen hemen yorumlar mısınız çok merak ediyorum kolay gelsin iyi günler.

Rüyada afakan bastığını görmek yorumu

Esma merhaba,

Rüyada erkek bebek doğurmak senin bozulmamış temiz ahlakını daha da ileri noktaya taşıyacağını işaret etmektedir.

Rüyada afakan basması gerçek yaşamda yaşanan veya yaşanacak üzüntüler hakkında mesajlar verirve çoğu zaman bunların biteceğini gösterir. Rüyada afakan bastığını görmek oldukça iyi ve güzel durumlar ve işlerle karşılaşmayı, sıkıntı ve üzüntülerden yakın zamanda kurtulacağını simgeler aynı zamanda birinden yardım göreceğine yorumlanır.

Rüyada afakan basmış bir yer görmek içinde bulunduğun sıkıntılı dönemin bir süre daha devam edeceğini temsil eder. Bu rüya alternatif olarak epey uzun süreden beri beklediğiniz, neredeyse büyün yaşamını tamamen değiştirecek güzel ve hayırlı bir haber alacağına yorulur. Rüyada afakan basmış birini görmek bir tanıdığınız hakkında üzüntü verecek bir haber almaya işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir