Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Afrika Çocuğu Görmek

Rüyada Afrika çocuğu görmek neye işaret eder?

Merhabalar, ben Tugba, ruyalara cok onem verırım bu yuzden yazmak ıstedım sızlere. Miraç kandili aksamı dua edıp yattım, dun gece ve soyle bır ruya gördüm ve etkısınde kaldım, cevaplarsanız sevınırım.

Bızım mahalle gırısınde yatan ac zencı bır çocuk yatıyordu yerde görünce cok uzuldum ve eve goturmek ıstedım, çocuk benımle konusuyordu, “hıc bır sey yemedım” dedı ama gelmeyı de kabul etmedı bende evden bır seyler getırmek ıcın gıttım ve geldıgımde çocuk yoktu, gerçekten onu goremeyınce cok uzuldum ve aradım bulamadım, hep aklımdaydı. Birde sunu belırtmek ısterım bu aralar sürekli ruyamda bebek veya çocuk goruyorum, son ıkısınde de Habeş erkek çocuk gördüm. Şımdıden teşekkür edıyorum kolay gelsın.

Rüyada Afrika çocuğu görmek neye yorumlanır?

Rüyada zenci görmek Sıkıntılardan kurtulmak, rahata ermek için daha fazla çalışmak, daha fazla gayret göstermek gerektiğini gösterir.

Rüyada erkek çocuk görmek, güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işarettir. Rüyada erkek çocuk sevmek, çevrenizde güvenebileceğiniz dostlara sahip olduğunuzu ve çevrenizde saygı göreceğinize yorulur.

Rüyada Habeş, Habeşistanlı birini görmek uyanık hayatınızda duygusal yönden daha olgun bir hale geldiğinizi, kimlik arayışınızı tamamladığınızı ve güçlü gelişmeleri haber verir. Rüyada Habeş olduğunu görmek hayal ettiğiniz yaşam tarzının sizin için çok yabancı bir yaşam yolu olduğunu temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir