Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Afrika’da Olmak

Rüyada Afrika’da olmak neye işarettir?

Merhaba, yıllardır sizi takip ediyorum ve ara ara rüya yorumu yolluyorum. Yorumlarınızdan oldukça memnunum. 24 yaşında, bekar ve üniversite öğrencisiyim. Uyumadan önce umutlu bir ruh halindeydim. Rüyamda kendimi Afrika gibi bir yerde görüyorum. Büyük, yeşil bir ağacın altında iki tane iri yapılı dişi aslan yatıyor. Hafif bir rüzgar esiyor. Daha sonra onların yanında iri yapılı, gür yeleli bir erkek aslan geliyor ve aralarına yatıyor. Yanımda insanlarla uzaktan bu aslanları izliyorum ve erkek aslan onları izlediğimizi görüyor, dişi aslanlar da bu durumun farkında ancak bizi ciddiye almıyorlar. Bizi gören erkek aslan şiddetli bir şekilde kükrüyor. Ben aslanları çok seven biriyim. Onun kükrediğini görünce hayranlıkla izliyorum ve etrafımdaki insanlara “bakın bakın, nasıl kükrüyor. çok güzel ya” diyorum. Daha sonra aslan yerinden kalkıyor ve yavaş yürüyerek yanımıza gelmeye çalışıyor.

O anda ortam birden değişiyor ve kendimi evimin birinci katında bir odada görüyorum. Aslan hızlı bir şekilde koşarak karşıdan geliyor ve duvar, pencere olmasına rağmen birden odanın içine giriyor. Ben son anda odanın kapısını kapatıyorum, kapıyı kilitliyorum. Ancak o mücadele ediyor ve ağzını açıyor. Ağzını açınca kapının düz, şekilsiz camından onun kocaman, sarı dişlerini görüyorum. O anda ondan korkmama rağmen bu heybetli aslanı yine hayranlıkla izliyorum. Aslan bir şekilde odadan geçip eve girmeye çalışıyor.

Sonra odadan bir şekilde dışarı çıkıp evin sokak kapısının önüne geliyor. İki ayağının üzerine kalkıp ikinci katın zilini çalıyor. Zil sesini duyunca yukarıdaki tanımadığım insanlar kim geldi acaba diye konuşuyorlar. Ben girişe çıkıp “sakın kapıyı açmayın, aslan basıyor. İçeri girmeye çalışıyor. ” diye yukarı bağırıyorum. Onlar da “tamam o zaman açmayalım” diyorlar. Aslan bunu duyduktan sonra garip bir yüz ifadesi yapıyor ve yeniden dışarıdan dolaşıp biraz önce olduğu odaya giriyor. Yeniden hırsla kapıya doğru saldırıyor ancak o an kapının camının yarısının önceden kırılmış olduğunu görüyorum. Yani istese camın kalanını da aslan kırıp içeri girebilir. Onun ani hareketiyle korkuyorum ve bir an mutfağa doğru koşuyorum. Kendi kendime “eyvah ne yapacağım, ucuz kurtuldum. ” diye konuşuyorum. Şu an bahsettiğim birinci katta birkaç senedir insan yaşamıyor. Sadece birkaç eşya var.

Rüyada Afrika’da olmak yorumu

Rüyada Afrikayı görmek rüyayı gören kişinin reel hayatında kafasını çok taktığı bir mevzu nedeniyle kendini çok yorgun hissettiğini gösterir, biraz dinlenmeye ve rahatlamaya ihtiyacı olduğunu belirtir. Rüyada Afrika’ya gitmek rüya sahibinin yaşamında meydana gelecek bazı değişilikler sonucu yaşam hakkında bakışının olumlu yöne döneceğini ve sadakatinin karşılığını alacağını simgeler. Rüyada Afrikayı gezmek, Afrika’da olduğunu  veya Afrikayı gezdiğini görmek size düşmanlık besleyen kavgacı karakterli biri tarafından yapılan baskının veya ondan aldığınız negatif enerji ya da korkunun geçeceğini gösterir. Rüyada Afrika manzarası görmek yalnızlık özlemini anlatır ve kişinin kavga, çekişme,rekabet, gürültü gibi etkenlerden uzaklaşmak, bir süre kafasını dinlemek istediğini temsil eder.

Rüyada dişi aslan görmek kadınlar için güçlü annelik içgüdülerini temsil ederken erkekler için çıkarlarını korumak amacıyla büyük bir çaba içine girileceğini temsil eder. Rüyada erkek aslan görmek umut, zafer, azim ve dayanıklılık işaret eder. Her zaman umudunu kaybetmeyen, azimli ve zafere odaklanmış, sabırlı ve güçlü bir karaktere sahip olduğunuzu işaret eder. Bakınız rüyada aslan görmek sayfası. Rüyada aslan kükremesi rüyayı gören kişinin güçlü dostları ya da arkadaşlarından alacağı destek ile sesinin daha gür çıkacağını, hakkını daha iyi arayacağını ifade eder.

Rüyanızın ana temasının gördüğünüz aslanlar olduğunu düşünüyorum, rüyanın devamında gelişen olaylar rüyayı güçlendirme görevi yapıyor gibi görünmekte, bir anlam ifade etmiyorlar.

“Rüyada Afrika’da Olmak” için bir yanıt

Rüyada Afrika’ya gitmek, Afrika’da olmak, Afrika’yı gezmek veya Afrika hakkında rüya görmek konularında tecrübelerinizi bu sayfada paylaşın, sonrasında olanları da ekleyin ki bir dostunuzun işine yarasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir