Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Afrika’da Yaşamak

Rüyada Afrika’da Yaşadığını Görmek Ne Demek?

Rüyamda ablam Afrika’ya taşınmış bende yanına ziyarete gitmişim, kahvaltı yapacağım fakat ekmeği az sayılmasa da biraz bayat ve tam ekmekle birlikte bölünmüş ve yarım ekmekte var. Kahvaltı yaparken bitirmemeye çalışsam da ekmekler bitmiş, kendimi ablama karşı mahcup hissediyorum. Ablam ekmek yemek için “ye gitsin, ne olacak” diyor, bende “burası Afrika, ekmek bulabiliyor musunuz” diyorum, ablam “evet bulabiliyoruz, her zaman ekmeğimiz var” diyor.

Birde çok enteresan büyük yeğenimin etini görüyorum, nasıl anlatsam omurga kısmı bedenine bağlı değil, etinde siyah bir nokta var, elimde bıçakla onu temizliyorum, temizledikçe aşağılarda var ve nihayet tek tarafı komple temizlemiş bulunuyorum, içimden “yazık yeğenime, vücudunun bir kısmı eksik olacak” falan diye düşünüyorum, yorumlarsanız cok sevinirim kolay gelsin. Ben evli ve bir erkek çocuk annesiyim.

Rüyada Afrika’da Yaşamak Nasıl Yorumlanır?

Meyra selam, Rüyada Afrikayı görmek rüya sahibinin reel yaşamında kafasını çok taktığı bir konu nedeniyle kendisini çok yorgun hissettiğini gösterir ve biraz dinlenmeye ve rahatlamaya ihtiyacı olduğunu belirtir. Rüyada Afrika’da yaşamak rüyayı gören insanın hayatında ortaya çıkacak bir takım değişilikler sonucu yaşam hakkında bakış açısının olumlu yöne döneceğini ve sadakatinin karşılığını alacağını gösterir.

Rüyada kahvaltı yaptığını görmek rüyayı gören kişinin yaşamında hızlı bir şekilde olumlu değişiklikler olacağına işaret eder. Rüyada ekmek görmek nimet, fırsat, yaşamın temel ihtiyaçlarını simgeler. Ekmek görülmesi aç ve susuzluğun sona ermesi, manevi tatminsizliklerin bitişi, yaşam sevinci sembolüdür. Rüyada ekmek yediğini görmek gerçek yaşamda parasal açıdan yükselişi ve karşınıza çıkacak yeni fırsatı ifade eder. Ekmeğin bitmesi ve ekmek konusunda aranızda geçen konuşmalar ise şu anda maddi bakımdan beklentilerinize kavuşamadığını ancak kısmetin yaklaştığını anlatmaktadır.

Rüyanın son bölümünde yeğeninin eti yani insan eti konusunda yaşananlar ise gerçek hayatta dedikodudan uzak durmak veya dedikodu yapanlara kulak asmamak gerektiğini anlatmaktadır. Bu konuda et rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir