Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada afsun görmek

Rüyada afsun görmek neye delalet eder?

Rüyada afsun görmekRüyamda bilmediğim bir evin içindeydim ama ev çok değişik ve karanlık bir evdi. Sevdiğim kız afsunlanmış gibiydı, ayakta duruyor aynaya boş boş bakıyordu. Yanına gittim ve önce ayna çatladı, sonra param parça oldu bir anda yıldırım çaktı, o anda uyandım, uyandığım anda gerçekten de gök gürlüyordu. 27, erkek, bekar, işsiz.

Rüyada afsun görmek neye yorulur?

nadir selam, bilmediğin bir evde olman ölüm korkusu çektiğine işaret ederken evin karanlık olması içinde bulunduğun karamsarlık halinin bir süre daha devam edeceğini gösterir.

Rüyada afsun görülmesi hayırlı değildir. Üzüntü, kerem anlamı verir. İşlediğiniz bir günah nedeniyle üzerinizde taşıdığınız yükün sizi oldukça rahatsız ettiğini gösterir. Afsunlu birini görmek sıkıntılı bir işe başlamaya ve sıkıntı çekmeye işaret eder. Rüyayı gören insanın yaptığı bir işte veya atacağı bir hatalı adımdan dolayı çok zor duruma düşeceğine, hayalini kurmuş olduğu şeylerden her geçen gün uzaklaşacağına, sevdiği kişiyle ilgili olarak kıskançlık duymaya, anne babayla ilgili bir kötü haber almaya veya bir sağlık sıkıntısı yaşayamaya delalet eder.

Bayılma, hastalık veya ağrılardan kurtulmak için afsunlanmak, afsunladığını görmek bu sıkıntıların bir süre daha devam edeceğini, çareyi yanlış yerlerde aradığınızı gösterir. Bir başkasına afsun yaptığını görmek birisinden bir zarar göreceğinizi simgeler. Kendi kendini afsunlamak işlerinin yolunda gitmeyeceğini gösterir.

Afsun nedir?

Afsun kelime anlamı büyü, füsun, efsun, sihir demektir. Burada kastedilen afsuna uğramak, afsuna uğrayan anlamındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir