Rüyada afsuncu görmek

Rüyada afsuncu neye delalet eder?

Rüyada afsuncu görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında kendisini çaresizlik içinde hissettiğini, ne yapacağını bilemez durumda olduğunu simgeler. Rüyada afsun okuyan birini görmek reel hayatında birinin vesile olmasıyla borcundan, üzüntüsünden, mutsuzluk veya hastalıktan kurtulmaya işaret olabilir. Rüya sahibi insanın kurmak istediği yeni düzeni kurmayı başaracağını, işlerinin istediği biçimde ilerleyeceğini ve hayatına sakinliğin hakim olacağını, sıkıntıların biteceğini temsil eder.

Rüyada afsuncu görmekRüyada afsun okumak başarı ve yardımseverlik simgesidir. Rüyayı görenin başlayacağı yeni projede çok büyük bir başarı kazanacağını, ciddi bir değişim rüzgarı estireceğini, rahatsızlık veren bir işin sonunda çözüme kavuşacağını, verilecek olan bir kararın güzel bir birlikteliğin kapısını açacağını ve ferahlığa çıkılacağını gösterir.

Afsun nedir?

Afsunun kelime anlamı büyü, füsun, efsun, sihir demektir. Burada kastedilen afsuna uğramak, afsuna uğrayan anlamındadır. Bu konuda afsun rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir