Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Afyon Görmek

Rüyada afyon içmek neye delalet eder?

Rüyamda okul arkadaşlarımla bir partiye katıldığımı gördüm, partide afyon içtiğimi gördüm. Resmen sanki kırk yıllık müptela gibi afyon kullanıyor sonra da kahkahalar atıyordum. Rüyada oldukça mutluydum ve çok rahatlamıştım. Yani nasıl anlatsam çok hoşuma gitmiş, tüm dertlerimi unutmuştum.Arkasından uyandım. Bunun anlamı nedir? 21, kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada afyon görmek yorumu

Sema merhaba, gördüğün rüya temel olarak düşüncelerin ile yaptıkların arasında büyük farklar olduğunu temsil etmektedir.

Rüyada parti görmek, veya bir partiye katılmak görülen partinin durumu ile değerlendirilir. Eğlenceli ve neşeli bir partiye katıldığını görmek sizin şu anda içinde bulunduğunuz durumun size sıkıntı verdiğini ve sıkılmış olduğunuzu temsil eder.

Rüyada afyon görmek rüyayı gören kişinin sorunlarını çözmek amacıyla anlamsız arayışlar içinde uğraştığını, boşa vakit harcadığını simgeler. temsil eder. Rüyada afyon içtiğini görmek kişinin haram mal edineceğini ve bunun sonunda kötü şeylerle karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada kahkaha attığını görmek rüya sahibinin bir süre daha sıkıntı çektikten sonra huzura ereceğine delalet eder. Bir başka rivayete göre ise rüyada kahkaha atmak üzüntü ve ağlamaya işaret eder. Bazı yorumcular “kahkahayla gülmek, erkek bir çocuk ile müjdeye işaret eder” demektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir