Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ağ Görmek

Rüyada balık ağı neye delalet eder?

Rüyada ağ görmekMerhabalar, ben dün gece arka arkaya üç tane rüya gördüm. 1. rüyamda çalıştığım iş yerindeki patronum yeşil bir alanda duruyordu ve bana bakıp gülmeye başladı, birden bire gökten bir uzay aracı indi ve içinden acayip yaratıklar çıktı ve patronumun üzerine balık ağı atıp onu balık gibi yakaladılar, araçlarına alıp götürdüler sonra uyandım.

2. Rüyam köydeki eski evimizdeydim ailece uyuyorduk gece uyurken aniden evde yangın çıktı ve ben annemi babamı ve küçük erkek kardeşimi kurtarmayı başardım ama maalesef nefes almıyorlardı dumandan zehirlenmişlerdi onlara suni teneffüs yaptım evde başka biri var miydi bilmiyorum sonra komşular yangını söndürdü komşulardan biri elinde yanmış bir yılanla geldi ve dedi ki bu yılanı dayının oğlu geçenlerde vurdu ve ırmağa attı ama ölmemiş sizin eve kadar geldi ve elektrik kablolarını yerken yangın çıktı dedi. Sonra uyandım.

3. Rüyam eşimin hayat kadını olduğunu gördüm başka bir erkekle restorana oturup içiyorlardı sonra otele gittiğini gördüm ama elimden bir şey gelmiyordu oda beni görüyordu ama bir şey söylemiyordu. Sonra uyandım. Allah aşkına bu nasıl bir rüya çok şaşkın bir vaziyetteyim hayırlısı olsun diyelim.

Rüyada ağ görmek yorumu

Selman selam, rüyaların gerçekten çok ilginç. Birinci rüyan iş yerinde bazı sorunlar yaşadığını temsil ederken gördüğün uzay aracı yaşamınızdaki ruhsal beklentilerini ifade etmekte, hayallerini ve umutlarını simgelemektedir. Alternatif olarak bu rüya çevrenize yabancılaştığını da ifade edebilir. Yaratıkların patronunu ağ ile yakalamaları garip.

Rüyada ağ görmek, balık ağı rakiplerine karşı zafer kazanmak, Murada ermeyi ve seyahatten dönüleceği anlamına gelmektedir. Ağ örmek, ağ tamir etmek çok yakında hayatınıza yön verecek bir teklif alacağınızı ve bu teklifi çok iyi değerlendirip hayatınızın gidişatını iyi yönde değiştireceğine delalet eder. Denize ağ atmak, ağ attığını görmek menfaati ve bol rızk sahibi olmayı ifade eder. Ağla balık yakalamak, ağ ile balık yakaladığını görmek bereket, bolluk habercisi bir rüyadır.

İkinci rüyan ise hayatında bazı ani değişilikler olacağına işaret etmektedir.

Üçüncü rüyada eşinin hayat kadını olduğunu görmek aslında eşinin bazı yönlerini henüz tam olarak keşfetmediğini, onun bazı yönlerini merak ettiğini simgeler.

“Rüyada Ağ Görmek” için bir yanıt

Gölde balık ağı görmek
İyi günler, ben 25 yaşında bekar bir erkeğim, bir rüyanın etkisinde kaldım. Ben abim ve babam bir göldeyiz fakat göl ağ ile bölmeler halinde ayrılmış, sonra olta ile bir tane balık yakalıyorum, ben balığın biraz ufak olduğunu düşündüm, abim “yok iyi boyda” dedi, bir süre sonra o balık sultan papağana dönüştü, daha sonra uyandım, sizce manası ne olabilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir