Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ağabey Görmek

Rüyada ağabey  neye delalet eder

Merhaba. Ben 14 yaşındayım ve benden 2 yaş büyük olan bir abim var. Ben arkadaşlarımla bir yere gitmişim ve abimde oradaydı. Gelip benden para istedi, bende “yok” diye ısrar ettim, ancak vermek istemediğim bir 5 lira vardı. Bende arkadaşlarımla olduğum için o parayı vermek istemiyordum. Daha sonra elimi cebime attığımda bir beş lira daha buldum. Sonra beraber yürümeye gittik annemin yanına.

Annem diş doktorunda dişlerini yaptırıyordu, ben merdivenleri çıkıyordum. Dişçinin olduğu kata geldim ve abim kapının önünde orta boylarda hayvanlara kullanılan bir kafeste kapalı kalmıştı. Annemın yanına gidip doktoru çağırdım, daha sonrada uyandım ama kurtulduğunu görmedim. Yorumlarsanız sevinirim. Buse.

Rüyada ağabeyi görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ağabey, abi görmekBuse merhaba, rüyanda bir kaç olay geçiyor, ancak ana tema ağabeyi görmektir.

Rüyada ağabey görmek, abi, ağabeyi, abiyi, büyük erkek kardeşi görmek korunma, güven, kendini güvende hissetmek manası taşır, koruma altında olduğunuzu simgeler. Ağabeyi ile konuşmak, abiyle sohbet etmek, ağabeyle şakalaşmak kendinizi daha güvende hissedeceğiniz güzel bir dönemin başladığını ifade eder. Ağabey ile tartışmak, abisi ile kavga etmek yaşamınızın bundan sonraki kısmında kendini güven altına almak için daha fazla çaba göstermeniz gerekeceğini temsil eder.

Rüyada ağabey manası burada kısa olarak verilmiştir. Lütfen görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazen geçmişin bir yansıması, muhasebesi olabileceği gibi bazende günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak kimi durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyalara yorum yaparken olumlu düşünmelisiniz.

“Rüyada Ağabey Görmek” için 3 yanıt

Dövdüğü adamı rüyada görmek
Benim çok sevdiğim abim ceza evinde, rüyamda onu gördüm, bana “ben ceza evinden kaçtım 6 aydır evimdeyim” diyordu, ben dedim “bana niye söylemedin” uyandım anlamı nedir?
Birde yakın zamanda arkadaşımla birlikte dövdüğümüz adamı gördüm rüyamda, bana bıçakla saldırdı ama vuramadı bıçağı, arabanın etrafında kovaladı beni, sonra yürüdü gitti? bir cevap istiyorum neye delalet eder? rica ederim.

Ağabeyi ile konuşmak, abiyle sohbet etmek, ağabeyle şakalaşmak kendinizi daha güvende hissedeceğiniz güzel bir dönemin başladığını ifade eder.

Rüyada abilerini görmek
Rüyamda iki ağabeyimi görüyorum. Küçük ağabeyime, “büyük ağabeyime 50 tl verir misin” diyorum o 100 tl veriyor.
Büyük ağabeyim arkasını dönüyor küçük ağabeyime göstermeden (Sahte para verebilir diye düşünerek ) ışığa tutup bakıyor, ben gülerek “ne o sahte olup olmadığına mı bakıyorsun” diyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir