Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada ağabeyden dayak yemek

Rüyada ağabeyden dayak yediğini görmek ne demek?

Ben ve abim evin önundeydik,  sonra abimden arabanın anahtarını istedim. Abim de bana sinirlendi “yok arabanın anahtarını vermem” dedi. Bende ısrar ettim “vereceksin diye sonra abim de sinirlendi beni dövmeye başladı. Bende abime karşılık verdim. Acaba bunun anlami ne? 26, Erkek, Evli, Çalışıyor

Rüyada ağabeyden dayak yemek yorumu

Gürkan selam,

Rüyada ağabey görmek rüya sahibi için korunma ihtiyacı duyduğunu, güven eklikliği yaşadığını, kendini güvende hissetmek arzusunu gösterirken aslında kendinin zaten koruma altında olduğunu temsil eder. Ondan arabanın anahtarı istemen esasında senin kendini güçlü hissetmek, ayaklarının üzerinde durup, kendi kararlarını kendin vermek konularında ağabeyinden yardım istediğini anlatmaktadır.

Rüyada abi ile kavga etmek yaşamının bundan sonraki kısmında kendini güven altına almak için daha fazla çaba göstermek gerekeceğini temsil ederken onun seni dövmesi yani rüyada abiden dayak yemek iç dünyanda bazı fırtınalar koptuğunu, bir duygu karmaşası yaşadığını ve bunların senin adeta iç kaosa sokmuş olduğunu ve bu konuda ağabeyinden beklediğini desteği alamadığını göstermektedir. Böyle bir durumda bu kaosa bir an önce son vermek için olayları sakince değerlendirmeli ondan sonra ona göre davranmak gerektiğini ifade etmektedir.

“Rüyada ağabeyden dayak yemek” için 2 yanıt

Rüyamda arkadasımın sevgilisi ile nişanlandığını gördüm, ertesi gün yine arkadasımı rüyamda gördüm, rüyamda gördüğüm arkadasımla cok samımıyız, kardes gıbı fakat bu aralar bana karşı soguk sanırım, rüyamda nısanlandıgını gördügümde tekrar rüyamda arkadasıma söylemek için ona gidiyordum işte sen nişanlandın falan gibisinden ya cok karısıktı.

Ben kacarak evlendim aylemle gorusmiyorum ruyamda abimin evine gitmistim evde yoktu birden eve geldi cocugumu disariya cekistirdi kizarak sonra cocugumu elindn almaya calistim beni duvmeye basladi.cok acil cvap bekliyom tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir