Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ağabeyini Bir Köpeğin Kovaladığını Görmek

Rüyada ağabeyini bir köpeğin kovalaması neye işarettir?

Ne zaman böyle çözümleyemediğim bir rüya görsem hemen size yazıyorum. Yorumlarınız, hızlı yanıtlamanız ve ücretsiz sunduğunuz bu hizmetten dolayı teşekkürü borç bilirim. Öncelikle rüyamın bir bölümünde abimi bir köpeğin kovaladığını, ancak köpeğin ısırmadığını, ayrıca dayımlarda kaldığımı görüyorum. Dayımların evinde kimse yokmuş sanıyorum, bir odada bir sürü dondurma görüyorum yan yana. Yaklaşık döner büyüklüğü kadar 8-9 çeşit dondurma görüyorum. Biraz yemek için yatağımdan kalkıyorum, tadı hoşuma gitmediği için bırakıyorum.

Yatağa geri dönüyorum fakat evin yakınlarında tanıdığım beni çok seven bir erkek oturuyor. O da evde kimse olmadığı bana çiçek getirmiş, ben kapıyı açınca dayımların içeride uyuduğunu “kim gelmiş” diye seslendiklerini duyuyorum.

Daha sonra rüyamın devamında dört ya da beşinci katta oturuyoruz. Bu sırada benim apartman içerisinden birisiyle ilişkim varmış, kendisi evliymiş ancak ben evli olduğunu bilmiyormuşum. Onunla ilişkim devam ederken liseye gittiğimi görüyorum, kendimi minibüste görüyorum yanımda annem ve lise arkadaşlarım. Minibüs biraz ilerledikçe iniyoruz, oturduğumuz yeri biliyorum gerçek hayatta da. Böyle site içerisinde mermer zeminli, ferah bir yerde oturuyoruz.

Minibüsten indiğimizde lise arkadaşımı sadece tshirtüyle görüyorum ve şaşırıyorum. Onunla eve dönerken bana iki tane köpek uzaktan havlayarak saldırmak istiyor. Ancak lise arkadaşım tutuyor bende eve çıkıyorum. Eve polisler geliyor, bu sırada ben birisini öldürdüğümü hatırlıyorum. İlişkim olan adamın karısını öldürmüşüm. Balkonda birkaç delil kalmış, eve polis memurları geliyor iki tane delili buluyorlar. Çok korkuyorum ve polislere orada itiraf ediyorum.

Polisler bir kanlı mendil ve bir beyaz kalem buluyorlar üzeri kanlı. Bu esnada havanın karardığını görüyorum. Polise ben itiraf edince ne isterse vereceğimi, bir ömür ona çalışacağımı söylüyorum. Polis bunu kabul ediyor ve bana yardım ediyor. Delilleri atıyoruz, daha sonra polisle bir kaç kez telefonda görüşüyorum. Öldürdüğüm kadına önce kalemle saldırmışım, sonrasında balkondan aşağı atmışım. Polisle daha sonra konuşurken bir yoğurt kovası kadar suyla konuştuğumu polisi net göremediğimi biliyorum. Sonuç olarak polis bana savcıyı ikna edeceğini söylüyor ve uyanıyorum. Çok tedirgin uyandım, hayatımda ilk kez böyle uzun ve karışık bir rüya görüyorum. Gönderen İrem. 21 yaşında bekar bayanım.

Rüyada ağabeyini bir köpeğin kovaladığını görmek tabiri

Dikkat ederseniz rüyanızdaki olaylar ve unsurlar birbiri ile tamamen alakasız, bu rüyanızın bir anlam taşımadığını, gerçek yaşamda kafanızın bir durumdan dolayı çok karışık olduğunu göstermektedir.

Bazı kişiler, rüyadaki anlam bütünlüğüne dikkat etmeden rüyadaki tüm olayları sanki kahve falı bakar gibi yorumlamakta, rüya sahibini yanlış yönlendirmektedir. Buna çok dikkat etmeli, gerçek yaşamınızdaki zihin bulanıklığına son vermelisiniz.

“Rüyada Ağabeyini Bir Köpeğin Kovaladığını Görmek” için bir yanıt

Ben uzun yıllardır arada bir köpeğin beni kovaladığını görüyorum ama aynı kopek değil.En son gördüğüm rüyada yanımda ufak bir kopek vardı çok tatlı bir şeydi.Sonra çok büyük bir kopek beni kovalamaya başladı.Yanıma küçük kopeği alarak kaçmaya başladım çok korkuyordum demir tellerin üstünden atladım ama kopek oraya da geldi daha sonra ben tekrar atlayamadan kopek bacağımın dibine geldi ben de ayağımda kopeğin kafasını tekmeliyordum ama kopek beni hiç ısırmadı o anda uyandım. Yaşım:18 Medeni halim:bekar Öğrenciyim Ruh halim: Son bir haftadır bazı sorunlardan dolayı çok mutsuzum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir