Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Ağaç Dalı Görmek

Rüyada ağaç dalı görmek neye işaret eder?

Rüyamda evimle okulum arasında her zamanki istikametimde okuldan eve doğru yürüyordum, elimde bir ağaç dalı ya da bir fidan gibi küçük çali tipi bir şeyde olabilir, geniş dallari olan bir şey vardi. Yürürken agzimin tamamini kaplayan bir gerilme hissettim sonra elimi agzima götürdüm ve dişimin oynadigini hissettim sonra elime 3 ya da 4 tane dişimin döküldügünü gördüm ve dişleri çali olan elime koydum ama koyarken iki tanesi yere düştü, yer karanlikti dişleri göremiyordum, yere düşen dişlerin birini buldum birini bulamadim.

Bayağı bir etkiledi bu rüya beni, rüyamda korkmadim ama sizden rica ediyorum ne anlama gelmektedir hayirmidir şermidir yorumlar misiniz ? Gönderen Bedoo.

Rüyada ağaç dalı görmek neye yorumlanır?

Merhaba, gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda işlerinizi yoluna koymak ya da hayırlı evlat yetiştirmek için alın terinizi dökerek emek sarf ettiğinizi simgelerken beklenmedik bir durumla karşılaştığınızı ve bu durumun sizi oldukça sıkıntıya soktuğunu ifade etmektedir.

Rüyanın ilginç bir tarafı ise bu sıkıntılara rağmen ayaktasınız ve mücadeleye devam ediyorsunuz, sonunda kazanacaksınız demektedir. Rüyanın unsurları: ağaç dalı, fidan, diş dökülmesi, dişleri dökülmek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ağaç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ağaç Dalı Görmek” için 3 yanıt

Ben bir kizi seviyorum kapali ahlakli arkadasimda benim icin istihareye yatti boyle bir ruya gormus hayirdir insallah..
Bir bahceye giriyodum tahtadan agac vardi kocaman agacin dallari yere kadar uzanmis havadaki dallardanda fareler dusuyordu. Bana birsey atiyolardi ben kaciyodum sonra yerde ariyodum.attiklari seyi igne.gibi bir seydi sanirim.
hami, 23, Erkek, Bekar, Öğrenci, normal

Hami merhaba,
Anladığım kadarıyla sen inanan, dini bütün bir insansın. Lütfen oturup düşünür müsün? neden Allah’a ulaşmak, ondan yardım etmek istemek için aracı kullanıyorsun, kendin neden istihare yapmıyorsun. Rüyada istihare görmek sayfasında anlatıldığı gibi başkası için istihare yapılmaz, bu nedenle gönderdiğin rüya yorumlanmaz. Sen temiz bir kalp ile Allah’tan bir şey dilediğinde onun seni duyacağına emin olabilirsin.

İki kız kardeşim, kızkardeşlerimden en küçüğünün nişanlısı ve eşim ile bir patika da yürüyüyoruz. En kuçuk kız kardeşimin arkasındayım ama sanki ona çok yakınlaşmamı istemiyormuş gibi sürekli ben tam arka hizasına geldiğimde sağa sola geçiş yaparak yürüyor. Sonra ikimizin arasına eşim geçiyor ve yürümeye devam ediyoruz. Gideceğimiz yere varmamıza çok az kalmışken çit gibi bir şeyler çıkıyor önümüze ve ince gövdeli yukarı doğeru aynı ağaç şeklinde uzayan 3-4 dalı bir ağaç çıkıyor önümüze. boyu 3-4 metreden fazla değil. Ben ağacı eğiyorum ve o sırada en büyük dalı toprağa değen kısmına kadar diğer dallardan yırtılarak kopuyor. Sonra eşim ile birlikte onu yerden bitmekte olan bir fidenın tam yanına toprağa batırıyoruz yeniden büyür belki düşüncesi ile… Sonra yürümeye devam edecekken o kırdığımız ağacın hemen arkasında çalı çırpı içinde byümüş kırmızı küçük böğürtlen kadar eyvelerden alıyorum 7- 8 tane 2 tane kardeşime veriyorum fakat elime aldığımda renkleri sarıya döndüğü gibi patlamamış mısır görünüme dönüşürken ısırdığımız da ise içinden kırmızı sıvı çıkıyor ve tatlıydı. Sonra rüyamda onları görmüyorum yanımda tanımadığım biri var ve bir yerde sıra olmuş herkes bizi bekliyor sanki geç kalmışısz ve bunu herzaman yapıyormuşuz gibi bize bakıyorlardı. Ben meycenin kırmızısından alnımın ve yanağıma az sürdüm. Sonra tuhaf bir cihazdan su akıtarak sırayla elimizi yüzümüzü yıkarken yanımda ki diğer adam bardak gibi bir şey uzattı suyun altına doldurdu ve ondan elime dökerek sol elle elimizi ve yüzümü yıkamaya devam ettim. Sonra adamın biri geldi ben tam kalkacakken bana da su verir misin dedi. Bende ”eğil kendin iç” der gibi tavırlı bir surat yaparak kalktım. Sonra adam karnını açtı ve göğüskısmından yatalamasına derin dikiş izleri vesağ kolunun dirsek kısmından omuz kısmına kadar yoğun şişlikleri gösterdi. Alamıyorum, kanserim ben dedi. Bende bu sefer eğilerek su doldurdum ve ona uzattım. Yanımda ki diğer adam o suyu içme su kirli dedği anda suyun rengi grileşti sis misali o an her yer sis oldu ve o adam kayboldu. sonra hem beni hem yanımdakini görünmeyen bir şey sağa soa vurdu ve vurduğı her yer kırılıyor, dökülyor ve bükülyordu. Etrafa verilen zarardan da bizi sorumlu tuttular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir