Rüyada Ağaç Sulamak

Rüyada ağaç suladığını görmek neye işaret eder?

Size geçenlerde bir rüya göndermiştim ve cevaplamıştınız, o rüyadan sonra art arda 7 gün rüya gördüm, şunları da açıklar mısınız?
2. gün bir okuldaydim herkes dersteydi bende koridorda sinifimi ariyordum 3 kişi daha vardım bizim sınıftan hep beraber arıyorduk.
3. gün çok ilginç bir rüya gördüm ama hiçbir şey hatırlamıyorum.
4.gün bu sefer okula kayıt olmuştum tek başıma okulumu arıyordum.
5.gün üniversite sınavındaydim lavobaya gitmek için için izin istedim izin verdiler kitapçığı cebime koyup gidiyorum peşindem kimse gelmiyor bende direk eve gidiyorum evde kitaplara ve internete bakarak soruları oradan çözdüm sonra sınava tekrar giderek kitapçığı verdim sonuçlari bilmiyorum.
6.gün sabah uyandığımda evde çok  misafir vardı annem beni markete gönderdi abur cubur almaya gittim. Geri döndügumde çoktan evlenmişim.

7.gün tahta bir evde yaşıyorum ailemle ama rüyamda ailemi hiç görmedim evdeki herkes çalışıyordu, bir ben çalışmıyordum, sabah uyandım daha güneş doğmamıştı. Evden şu çekerek ağaç sulama hortumu ile kaldırımdaki 4 tane ağacı suluyordum, acelem vardı, gerçek hayatta hiç iş yapmam, internet ve telefonla pek isim olmaz ayda bir internet cafe ye giderim, film indirip gelirim ama rüyamda acelem vardı. Internet cafeye gidecektim ağaçları acele suladım, en sondaki ağaç büyüktü hortumu ağacın dibine koydum, eve gidip suyu kapatmaya üşendim birazdan da babam işten döner kuyu kapatır diye düşünüp internet cafeye gidiyorum. Ne yaptığımı bilmiyorum geri geldiğimde babam suyu kapatmıştı ağaç suya tam olarak doymuştu hiç bir yere şu tanışmamıştı ikinci gün gine sabahtan ağaçları sulayıp internet cafeye gidecektim bu sefer babam işten geç döner yolların su olduğunu görürse kızar diye düşünüp suyu kapatmaya gittim.

Oxford üniversitesini kazanmak için dua etmiştim hatta adak bile adadım dualarımla  bir alakası olabilir mi?

Rüyada ağaç sulamak neye yorumlanır?

2. ve 4. gün rüyanız aramakla geçiyor, birinde sınıfını, diğerinde okulunu arıyorsun. Bu senin okul ve eğitim hayatı konusunda kafanın karışık, kimi arayışlar içinde olduğunu göstermektedir.

5. gün üniversite sınavına girdiğini görmüşsün, Rüyada sınava girmek, yazılı sınava girdiğini görmek bu sizin herhangi bir ( konu veya alanda ) teste tabi tutulduğunuzu veya bir başkası tarafından sizin gözetlendiğini belirtir. Bu tür rüyalar genellikle sizin kimi konular hakkında endişeli ve kimi şeylerden kaygı duyduğunuzu temsil eder. Kendinizi bu sınavda sorulan soruların hiç birisine doğru yanıt veremediğinizi veya sınavın yabancı dilde dahi olduğunu görebilirsiniz rüyanızda.

6. gün rüyada markete girmek bakmakla yükümlü olduğunuz kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için sorumluluk hissettiğinizi işaret eder. Bu rüya aynı zamanda sorumluluk sahibi biri olduğunu da gösterir.

7. gün gördüklerinin ana teması olan rüyada ağaç sulamak işinde yükselmeye veya çocuk sahibi olmaya delalet eder. Ancak siz çalışmadığınız ve çocuğunuz olmadığına göre sizin için bir iş sahibi olmaya ya da evlenip çoluk çocuk sahibi olmaya işaret edebilir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir