Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Ağaç Tepesi Görmek

Rüyada ağaç tepesi görmek neye işarettir?

Merhaba; Ben özel bir şirkette Satış Temsilcisi olarak çalışan bir erkeğim. Son 2 yıldır çalıştığım şirkette yükselmek için çaba gösteriyorum. 2 aydır konuyla ilgili olumlu gelişmeler olmakta fakat henüz netleşmiş değil. Aynı zamanda aynı sektördeki başka bir firma ile yöneticilik görüşmesi yapıyorum. Her 2 şirket de başka bir şehirde çalışma, taşınma ihtimalim yüksek. Rüyaya gelince;

1- Annem dün gece beni bir ağacın tepesinde görmüş. Elini uzatmış “gel oğlum, aşağı düşersin” diye seslenmiş, bende tebessümle “Korkma anne düşmem, burası iyi” demişim.
2- Yine Annem beni askere gidiyor olarak görmüş.
3- Başka bir arkadaşım, bembeyaz berrak bir suyun içinde mutlu olduğumu görmüş.
Rüyalarımın ne anlama geldiğini yorumlarsanız çok sevinirim. Hayatınızda, Başarılar dilerim.

Rüyada ağaç tepesi görmek yorumu

Değerli arkadaşım, iyi yıllar dilerken yeni yılın tüm dileklerinin gerçekleşeceği bir sene olmasını umarım. Sanki gönderdiğiniz rüyalar da bunu işaret etmekte.

Rüyada ağaç görmek en sık görülen rüyalar arasında olup, ağacın cinsi, yaşlı genç, büyük küçük, canlı cansız, yapraklı yapraksız, uzun kısa, meyve ağacı, süs ağacı olma özellikleri açıklanırken genel olarak yeşil, canlı bir ağaç, işinde ilerlemek, başarılı olmak manasını taşır, ağaçlar sırtını sağlam yere yaslayacağı anlamına gelmektedir. Ağaç üstüne çıkmak, ağaca çıktığını görmek çoğalmak, artmak, ilerlemek anlamı vardır.

Yeniden askere çağrılmak askerliğini yapmış olduğu halde yeniden askere çağrıldığını görmek hayallerinize ulaşmak için gittiğiniz yolda bir mola verdiğinizi veya duraksadığınızı, derhal yeniden çalışmaya başlamak gerektiğini simgeler.

Berrak su berraklığı, yüceliği, huzuru, yeniden dirilmeyi ve gençleşmeyi ifade eder. Detaylı bilgi için su rüya yorumu sayfasını inceleyiniz. Rüyanın unsurlar: ağaca çıkmak, ağaç tepesi, askere gitmek, berrak su.

“Rüyada Ağaç Tepesi Görmek” için bir yanıt

Rüyamda annem, abim, ben bir ağaçtayız. Annem altta abimle ben bir üstteyiz, abim sürekli bir dal çekip beni üste çıkarıyor ama dallar çok zayıf ve güçsüz, o dal çekiyor ben çıkıyorum, tutunduğum dal her an kırılacakmış gibi. Hem kırılacak diye korkuyorum hemde nasıl inerim diye korkuyorum. Bu ağacın hiç yaprağı yok, sadece dallı bir ağaç. Rüyamda bu ağacı incir ağacı olarak düşünüyorum. yorumlamanızı rica ederim teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir