Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ağaca Çıkan Yılan Görmek

Rüyada ağaca çıkan yılan neye işaret eder?

Kız arkadaşımla hatırlayamadığım bir yolda ilerlerken birden bire çok büyük uzun siyah ve çok kalın tıpkı anakonda gibi bir yılanın bir ağaca çıktığını gördüm ve çok korktum, arkadaşım ile hemen oradan hızlıca uzaklaştık fakat yılan ağaçtan ani bir hareket ile bizim peşimize düştü, yılandan kaçarken önümüze iki yol çıktı, biri sola diğeri düz bayır aşağı olmak üzere.

Arkadaşım sola bende aşağı doğru gittim fakat yılan benim peşime düştü, korkudan sürekli besmele çekiyordum, gözümü açtığımda yılan beni ağzının içinde tutuyordu, çok çabaladım ağzından çıkmak için fakat çıkamıyordum, daha sonra nasıl olduysa birden bire çıktım iş yerinden çalışma arkadaşıma anlattım olanları, oda bana “o yılan benim, ben eğittim onu öyle” dedi. Lütfen söyler misiniz rüyada ağaca çıkan yılan görmek, rüyada yılandan kaçmak ne demektir, teşekkür ederim.

Takma isim :Tubiko
Yaşınız :28
Cinsiyetiniz :K
Medeni durum :Evli
Mesleğiniz :Pazarlama
Ruh haliniz :yorgun sıkıntılı

Rüyada ağaca çıkan yılan görmek tabiri

Öncelikle bu değerli rüyayı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Biraz sonra okuyacağınız gibi gördüğünüz rüya size düşmanlık besleyen kimi arkadaşınız / arkadaşlarınız olduğunu işaret etmektedir, ikaz edici bir rüyadır.

Rüyanızın ana unsurları; rüyada ağaca çıkan yılan görmek, yılandan kaçtığını görmek, iki yol ayrımına gelmek, besmele çekmek ve sizi kovalayan yılanın arkadaşınıza ait olmasıdır.

Rüyada ağaç görmek, görülen ağacın cinsi, yaşlı genç, büyük küçük, canlı cansız, yapraklı yapraksız, uzun kısa, meyve ağacı, süs ağacı olma özellikleri açıklanırken genel olarak yeşil, canlı bir ağaç, işinde ilerlemek, başarılı olmak manasını taşır, ağaçlar sırtını sağlam yere yaslayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada ağaçta yılan görmek, ağaç üzerinde yılan görülmesi, arkadaşlarınızdan düşmanlığına, onlardan zarar görmeye işaret eder. Onların sokmaması zarar verememeleri anlamını taşır. Rüyada yılandan kaçtığını görmek ölümle yaşam arasında kimi çelişkiler içinde olduğunuzu, ölümü ve öbür dünyayı aklınıza taktığınızı ifade eder. Gerçek yaşamınızda bu çelişkilerden kurtulmak için dengeyi sağlamalı, bu dünya için yapmanız gerekenleri ihmal etmemeli, öbür dünya için ibadet vb. şeyleri yapmalısınız mesajı verir. Yılandan kaçarken karşınıza çıkan iki yol ayrımı, gerçek hayatınızda iki seçenek arasında bir tercih yapma durumunu işaret etmekte, sizin az zahmetli olan yolu seçeceğinizi işaret etmektedir.

Rüyada besmele çektiğini görmek seçeceğiniz yolun sizin için hayırlı olacağına işaret ederken, o yılanın arkadaşınıza ait olması, arkadaşınızın yılan eğittiğini söylemesi, çevrenizde bir arkadaşınızın kariyer ve yükselmek için çevresindeki umursamayan, onları kırmaktan veya üzmekten çekinmeyen birisi olduğunu simgelemektedir.

“Rüyada Ağaca Çıkan Yılan Görmek” için 3 yanıt

Ben pek fazla rüya görmeyen biriyim ama dün rüyamda otobüste yolcuklukta iken birinin bana benim yılanı sevmediğim halde yılan yaklaştırdığını ve onu sevmem gerektiğini anlatıyordu. Ben de yere kapanıp ağladım. Bunun anlamı nedir.

Rüyamda içi görünen bir saksıya bir ağaç dikiyordum, kökleri büyümeye genişlemeye başlıyordu fakat birden kökleri yılan oluyordu.

Mrb rüyamda annanem teyzem ve annem bide ben balkonda oturuyoruz bi araba geliyor ve balkonda o araba gidene kadar saklaniyoruz.Daha sonra ben annemin yanındayım ve önümüzde kocaman yaşlı bir ağaç var ve üzerinde iri uzun yeşil parlayan bir yılan birden ağaçtan kendini bırakıyor ve yanağıma çenesinin alt tarafı değiyor sonra uyandim zaten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir