Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ağaca Tırmanmak

Rüyada ağaca tırmandığını görmek neye delalettir?

Merhaba. Gerçek hayatta dinine düşkün bir arkadaşım beni dün gece rüyasında görmüş, ikimiz bir ağaca tırmanırken o önden ben arkadan ona yetişmeye çalışıyormuşum, tam ona yaklaşmışken nişanlım aşağıdan benim ismimi söylemiş ve ben o anda düşmüşüm.

Sonra nişanlım ortadan kaybolmuş, bizi iki yaşlı adam hastaneye götürmüş, rüyada ağaca tırmandığını görmek, rüyada ağaçtan düşmek, rüyada hastaneye gitmek ne demek? yorumunuzu bekliyorum. alminay

Rüyada ağaca tırmanmak tabiri

Alminay merhaba, Rüyalar genel olarak görene göre yorumlanır ancak kimi rüyalar görülen hakkında da bilgi verebilir ki sanıyorum arkadaşının rüyası bu gurupta. Fakat unutulmamalıdır ki bu yorumda esas muhatap arkadaşını olup, yorumlar asıl olarak onu ilgilendirmekte ve rüyanın asıl tanımı “rüyada bir arkadaşıyla ağaca tırmandığını ve düştüğünü görmek” olarak düşünülmelidir.

Rüyada ağaca tırmanmak, yaşamın maddi yönünde gelişme, iyileşme, büyüme, yükselmeye işaret eder. Rüyada ağaçtan düşmek iyi değildir, hayra yorulmaz, üzüntü verici bir durumu işaret eder. Bu konuda rüyada ağaç görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir