Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ağaçlı Yemyeşil Çimenli Sulak Bir Yol Görmek

Rüyada ağaçlı yemyeşil çimenli sulak bir yol görmek ne demek?

Rüyamda ılıman bir hava, yanımda kız kardesim, ağaçlı yemyeşil çimenli sulak bir yoldan gidiyorduk, yanımızda doktor da vardı. Şemşiyemizi annemizle eve yolluyoruz, saçlarımız ıslanıyor yinede hoş bir hissi vardı , yerlerde sular birikmişti sulak bir rüyaydı. Eve gelince evimizde de su içtiğimi gördüm. Bu rüya değerli ziyaretçimiz Yeliz tarafından 29. 01. 2012 tarihinde gönderilmiştir.

Rüyada ağaçlı yemyeşil çimenli sulak bir yol görmek yorumu

Rüyanız çok güzel haberleri müjdelemektedir. Gördüğünüz rüya sonu çok hayırlı gelişecek bir yola çıkacağınızı, bir işe başlayacağınızı ya da sevdikleriniz arasında bir sağlık sorunu olan varsa onun iyileşeceğini ifade etmektedir.

“Rüyada Ağaçlı Yemyeşil Çimenli Sulak Bir Yol Görmek” için bir yanıt

Ben istihare namazına yattım ama şöyle bir şey var ben gece sürekli kalkarim saniyeler sonra yeniden uyurum, bu 3 4 defa böyle devam eder ve istihareye yattığım gün de öyle oldu. Ben sevdiğim adam için yattım hayırlı mi değil mi diye, kalkmadan önce bir rüya gördüm, rüyamda yemyeşil bir bahçede ikimiz oturuyorduk ve ben onu öpüyor sarilıyordum, istiharem tutmuş oluyor mu ve yeşil görmek hayırlı mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir