Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ağaçta Sallanmak

Rüyada ağaçta sallanmak neye çıkar?

Akşam vakti karanlık. Yolda yürüyorum sanırım eve gitmeye çalışıyorum. Elimde de bir ip var arada durup ipi ağaç gibi bir şey bağlıyorum ve sallanıyorum. Sonra inip yoluma devam ediyorum ve ilerde köprü olduğu belli olmayan geçit var karanlık olduğu için köprünün sağlam olup olmadığını anlayamıyorum. altından su geçiyor gibi ama su yüzeye çok yakın. Sonra üç beş insan daha toplanıyor içlerinde eski bir arkadaşım da var ama biz pek konuşmuyoruz.

Nasıl olur nasıl geçicez buradan diyoruz köprüden de öte hafif çamurlu ıslak bir yer sanki batarmışım gibi geliyor derken arkadaşım geçmeye başlıyor ve ben de geçmeye çalışıyorum yanımda başka insanlar da var bir ara sanki ayağım kayıyor gibi düştüğümü sanıyorum korkuyorum ama sonra diğerleriyle birlikte yürümeye devam ediyorum.sonra hava aydınlık oluyor kendimi bitirmiş olduğum üniversitede görüyorum bir kalabalık panayır gibi bir şey yurda gitmeye çalışıyorum annem beni bekliyormuş. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada ağaçta sallanmak tabiri

Rüyada sallanmak gerçek hayatta işiniz ya da ailenizle ilgili çok önemli bir konuda son kararı sizin vereceğinize işaret ederken bunun için aşmanız gereken bir takım engeller olduğunu göstermekte, ancak sonunda her şeyin dilediğinizi gibi gelişeceğini simgelemektedir.

“Rüyada Ağaçta Sallanmak” için 2 yanıt

Rüyada sallandığını görmek
21 yaşındayım bekarım, bir ayakkabı dükkanında tezgahtarlık yapıyorum, son zamanlarda çok saldırıya uğradım ve son olarak yüzümde kesikler oluştu, onun akabinde bir intihar girişiminde bulundum, hala sıkıntı çekmekteyim, ancak çok şükür sağlığıma kavuştum. Rüyamda bir ucuz eşya satıcısı önünde kendimi gördüm, bu işletme çalıştığım yere çok yakın, ben oranın önünde beklerken bir anda bulunduğum yer asansör gibi oldu ve yerden bir metre kadar yüksekteydim, daha sonra sallandığımı fark ettim, korkuyla sallayanın kim olduğunu görmek için kafamı uzattığımda eski bir arkadaşımı gördüm ve bana gülüyordu, daha sonra uyandım.

Mehmet merhaba, rüyada sallandığını görmek genel anlamda rüyayı gören kişinin bir güven sorunu yaşadığını ya kendine güvenini kaybettiğini ya da bazı konularda güvensizlik yaşadığını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir