Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ağarmak

Rüyada ağarmak neye işarettir?

Rüyamda ölmüşüm ve ahirete gidiyorum. Ahirete bir ırmak vasıtasıyla gidiliyormuş. Herkes bir kanoya binmiş, ırmakta kanoyla ilerliyor, hava karanlık. Kanosu hiç sallanmayan, su almayan, ıslanmayan veya suya düşmeyen iyi amel işlemiş oluyor, cennete gidecekmiş.

Kanosu sallanan, ıslanan veya suya düşen ise cehenneme de gidecekmiş. Kanoyla giderken ırmakta kardeşimi de görüyorum “demek beraber öldük” diyorum, ona seslenmek istiyorum sesim çıkmıyor, uzaktan kardeşimin bir ara hafif sallandığını görüyorum, neyse ki bir şey olmuyor. Kano ile yolculuk saatler sürüyor, gün ağarıyor. Sonra bir anda o kardeşim olduğunu bildiğim erkek üzerinde cennet yazan kapıdan geçiyor ve çok seviniyorum.

Rüyanın bundan sonrası yok, hatırlamıyorum. Ben nereye gittim göremedim ama kardeşimin cennete gitmesi rüyada da olsa beni sevindirdi. Rüyadan huzurla uyandım ve sanki artık ölümden korkmuyordum. Anlamı nedir?

Rüyada ağarmak yorumu

Kübra merhaba, rüyada öldüğünü görmek hakkında lütfen rüyada ölü görmek sayfasını inceleyin. Rüyada ahirete gitmek veya Ahirette olduğunu görmek, büyük bir iyiliğe kavuşulacağını gösterir, bakınız ahiret rüya tabiri sayfası. Rüyada ırmak görmek her zaman iyi yaşamaya işarettir. Rüyada kano görmek dinginliği ve sadeliği temsil eder, ayrıca kişinin ruhsal dengesinin bir yansımasıdır, kendi gücü ve kararlılığı ile hareket ettiğini gösterir.

Rüyada bir kimse günün ağardığını görürse gizli bir işin veya olayın açığa çıkması anlamına gelmektedir. Gün ağarması görmek, sabah vakti bazen de yeni bir çocuk dünyaya getirmeye yorulur.

Ağarmak hakkında diğer yorumlar

Kadının saçının ağarması hayırsız kocaya veya vicdansız bir evlada işaret eder. Erkeğin saçlarının ağarması bilgelik, olgunlaşmaya delalet eder. Sakal ağarması saygı, şeref, itibar, çok değerli olmayı ifade eder. Çamaşır ağarması kötülüklerden uzaklaşamaya, olumsuz duygular ve karamsarlıktan kurtulmaya alamettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir