Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Misafir Ağırlamak

Rüyada misafir ağırladığını görmek ne demek?

Rüyamda kendi evimdeyim, misafirlerim var, onları ağırlıyorum ama gördüğüm ev benim evim olmasına karşılık biraz değiştirilmiş. Misafirlerim mutfakta oturuyorlar. Erkek kardeşim bende kalıyor (evliyim bu arada) ikiz kardeşim oturma odasında kanepede uyuyor. Bende onun yanına gidiyorum ayak uçlarına başım gelecek şekilde yanına yatıyorum. Daha uyumadım ama sonra kardeşim ben yatar yatmaz “hadi kalk” diyor. Bende işe gitmek için zannediyorum. “karnın mı açıktı kahvaltımı hazırlayayım” diyorum. “evet” diyor, ağlamaya başlıyor.

Sonra ben daha kalkmadan yanımdan kalkıp bir bıçak çıkartıyor ve ben hala yatarken hemen kanepenin yanına çöküp bana sol boşluğumdan bir kaç el bıçak saplıyor. “yeter bu kadar yattığın” diyerek bir yandan da beni bıçaklıyor. Sonra odanın kapısı açılıyor biri geliyor ve rüyam orada bitiyor.

Rüyada misafir ağırlamak tabiri

Rüyada misafir görmek sizin sosyal yönünüzü ifade eder. Misafir sayısı ne kadar çok ise sosyal yönünüzün o kadar iyi olduğunu, iletişim gücünüzün yüksek olduğunu ifade eder. Rüyada misafir geldiğini görmek aynı zamanda rüya sahibi kişinin afiyet ve keyifte olacağı yeni zamanlarda neşesi kaçıracak yada huzurunu bozacak hiçbir sorun meydana gelmeyeceğini, kasasının her zaman dolu kalacağını ve geçim zorluğu yaşamadan, sıkıntısına düşmeden oldukça rahat ve güzel bir yaşam süreceğine rivayet edilir, bakınız rüyada misafir görmek tabiri.

Rüyada misafir ağırlamak, misafir ağırladığını görmek gerçek yaşamınızda size güç, kazanç, refah, mutluluk getirecek yeni sorumluklar alacağınızı simgeler.

Rüyadaki diğer olaylar genel anlamda kendini güvende hissetmek konusunda sıkıntılar yaşadığını gösterirken, kardeşinin seni bıçaklaması uyanık hayatınızda bir ihanet korkusu yaşadığınızı, güven sorunu içinde olduğunuzu ifade eder. Bu tür rüyalar insanın kendine güveni azaldığı zamanlarda sık görülmektedir.

“Rüyada Misafir Ağırlamak” için bir yanıt

Evimize gelen bir misafirimizin yatağın içinde uzanıyor, bu sırada sobadan çıkan kirli su misafirin yatağına dökülüyor, bunun anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir