Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ağıt Yakmak

Rüyada ağıt yakmak neye çıkar?

Ben henüz birkaç dakika önce dehşet dolu bir rüya gördüm. Rüyamda çoğu aile bireyleri bizim evimizdeydi. Beni çok sarsan ise rüyamda henüz 3 yaşında olan yeğenimin ölümcül bir hastalığı olduğunu öğreniyorum. Oturma odasında kıbleye dönük bir seccadenin üstünde oturup başını dövdüğünü ağlayarak ağıt yaktığını gördüm. Bense bu sırada mutfakta oynayan yeğenimden tatlı dille izin alıyorum “sana sarılabilir miyim” diye ve zorla ikna etmiş olduğum yeğenime sanki bir daha hiç sarılamayacakmışım gibi, malum hasta ve her an öle bilir ya sarılıyorum bu durumda da babam bana karşı çıkıyor “böyle yapmayın, kendinizi yıpratmayın, isyan da etmeyin her şey takdiri ilahi” gibi kelimeler kullanıyor.

Aynı rüyada aynı anda olan bir olaymış gibi ağabeyimin eski eşini görüyorum ve kendisi ikiz bebeklere sahip oluyor bunca kargaşanın içinde benim ise kendisine yönelttiğim ilk soru ‘bu çocuklar kimden’ kendisinin ısrarlarıyla ağabeyinden diyordu ve bende kabulleniyordum.

Başka bir parçasında da rüyanın diğer ağabeyimin hanımını görüyordum, bana daha doğrusu aileme dediği ise ‘benim oğlum sapasağlam hiç bir şeyi yok sadece hasta ve o ölecek’ Ben onun bu hareketine çok sinirleniyordum ama susuyordum. Aynı anda da sevgili Annecim diyordu ki o ikizler Kokain (uyuşturucu) ile dolu bir battaniyelerin üzerine doğduğunu söylüyor. En sonunda ben öyle bir korku ve ağlamaklı uyanıyorum ki gerçek hayattaymış gibi ağladığımı hissediyorum. Çok korkunçtu admin bey hala etkisi altındayım.

Rüyada ağıt yakmak nasıl yorumlanır?

Rüyada hastalık görmek gerçek yaşamınızda kimi hastalık veya fiziksel rahatsızlığın yansıması olabilir. Rüyada seccade görmek Bekarlar için iyi huylu biriyle çok güzel evlilik yapılacağına, evliler için bolluk, ferahlık işaretidir.

Rüyada ağıt yakan birini görmek, ağıt yakanlar rüya sizin kendiniz için üzüntüye son vermeniz ve hayatında daha olumlu düşünmeniz gerektiğini işaret eder.

Rüyada ikiz çocuğu olduğunu görmek iş hayatında çok büyük başarılar kazanmak olarak yorumlanır. Rüyada uyuşturucu görmek çevrenizde fazlasıyla dedikodu yapıldığını, fazla dedikodulu bir ortamda yaşadığınızı simgeler.

Rüyada ağıt görmek konusunda diğer bilgiler

Rüyada ağıt yakmak, ağıt yaktığını görmek bir kayıp arkasından yaşanan yas gösterir. Cenaze evinde ağıt yakıldığını görmek, o yerde yaşanacak büyük felaketin kolay atlatılacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir