Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ağız Kavgası Görmek

Rüyada ağız kavgası neye delalet eder?

Rüyamda 10 yıl önce boşandığım eski eşimle ağız kavgası yapıyoruz, 12 yaşındaki kız çocuğumda var yanında fakat o kavgaya karışmıyor, aksine ben ve kızım arasında iyi bir diyalog başlıyor.

Eski eşim bulunduğumuz yerden (bulunduğum yer ev değil başka bir yer ama tanımadığım bir yer) kahverengi bir valizi (içindeki eşyalarla eşyalarda giyim malzemeleri) alıp gitmeye çalışıyor fakat ben karşı çıkıyorum ve başlıyoruz ağız kavgasına ve hemen sonra uyandım, yorumunuzu bekliyorum, şimdiden çok teşekkür ederim, saygılarımla.

Rüyada münakaşa etmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ağız kavgası görmek iyi değildir. Laf, söz, dedikodu, can sıkıntısı ifadesidir. Rüyada ağız kavgası yapmak, ağız kavgası yaptığını, münakaşa yaptığını, sözlü tartışma yaptığını görmek rüyada geçen konu ile birlikte ele alınır.

Haksızlığa uğradığı ve hakkını almak için ağız kavgası yaptığını görmek hakkını hatalı yöntemlerle aradığını ifade eder. Maddi meseleler hakkında ağız kavgası yapmak gerçek yaşamınızda maddi konularda fazla kafa yorduğunu işaret eder.

Manevi konular, din, ahiret konularında ağız kavgası yaptığını görmek kızgınlığınızı kontrol etmekte yetersiz olduğunuzu ifade eder. Çocuklar veya kendinden küçük birileri ile ağız kavgası yapmak iyi değildir. Gerçek yaşamınızda çevrenizdekilere saygısız davranışlarınız olduğunu ifade eder.

“Rüyada Ağız Kavgası Görmek” için bir yanıt

Ben rüyamda en iyi arkadaşımla kavga ediyordum, en iyi arkadaşımla beraber yürüyorduk sonra başka bir arkadaşım geldi ve hepimiz birlikte kavga etmeye başladık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir