Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Ağız Kokusu Görmek

Rüyada ağız kokusu ne demektir?

‎3 gecedir rüyamda eski sevgilimi görüyorum. 3 rüyada farklı rüyalar ama birincide elimi tutuyordu, ikinci rüyada konuşuyorduk, üçüncüde bana sarılmıştı ama gerçek hayatta hiç olmayan bir şekilde ağzı kokuyordu. Uyandığımda sanki gerçekten ona dokunmuş gibi oluyorum, yani kokusunu bile duymuşum, sanki rüya değil gerçek gibiydi, o kadar net ve aydınlık bir rüyaydı.

Üçüncü gece gördüğüm rüyada onu üzgün ve çok düşünceli gördüm, arkadaşlarım onu arayıp halini hatırını sormamı istediler ama sizce ne yapmalıyım? bu rüyalar ne demek oluyor?

Rüyada ağız kokusu görmek tabiri

Sevda selam, gördüğün rüyaların ortak unsuru eski sevgili olup genel anlamda pişmanlık veya vicdan azabını temsil etmektedir. Üçüncü rüyada eski sevgilinin üzgün ve düşünceli olduğunu görmen, aslında senin için bir pişmanlık işaretidir. Sizin ya da onun vermiş olduğu bir karardan, yaptığınız bir şeyden dolayı pişmanlık içinde olduğunuzu gösterirken pişmanlığın yarar sağlamadığını esas olanın bu hataları yeniden yapılmaması olduğunu temsil etmektedir. Lütfen eski sevgiliyi rüyada görmek sayfasını inceleyin.

Rüyada ağız kokusu görmek, duymak, hissetmek iyi değildir; kötü söz, dedikodu veya sağlık sorunlarını işaret eder. Rüyada ağzının koktuğunu veya ağız kokusu çektiğini görmek büyüklük komplesine sahip olduğunuzu, kendini methetmek gibi kötü bir alışkanlığınız olduğunu veya bir bir sağlık sorunu yaşadığınızı ( şu anda farkında olmadığınız, genellikle sindirim sisteminde ) simgeler. Rüyada bir başkasının ağız kokusunu duymak sizin canınızı sıkacak bir söz duyacağınızı veya bir iftiraya uğrayacağınızı simgeler, bakınız rüyada koku görmek rüya tabiri sayfası.

“Rüyada Ağız Kokusu Görmek” için 3 yanıt

Rüyada kötü kokan içki görmek
Yere oturdum bir şişe içki ve bardak vardı. Siyah içki idi ve içmek için bardağı aldım, çok pis kokuyordu ve uyandim. Ardiç , 36, Kadın, Evli, Çalışıyor, endişeli.

Rüyada alkollü içki görmek, içki içmek, rüyada alkollü içkiden içmek, içtiğini görmek iyiye yorulmaz, haramı işaret eder. Sizin kötü koku sebebiyle içkiden içmemeniz geçmişten gelen bir duygu veya alışkanlık sebebiyle haram bir şeyden ya da harama el uzatmaktan kurtulduğunuzu ifade etmektedir.

Rüyamda eski sevgilimle birlikte konuşuyoruz ağzımın koktuğunu hissediyorum ağzımın koktuğunu oda hissediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir