Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ağızda Kuş Yavruları Görmek

Rüyada ağızda kuş yavruları görmek neye işarettir?

Rüyamda ailem ile birlikte öğlen yemeğini yiyorduk. Yemek bittikten sonra ben dişlerimi fırçalamak için lavaboya gittim. dişlerimi iyice fırçaladım. Fakat sol üs kısımda dişimin etrafında yemek kalıntısı olduğunu hissediyordum ve fırçalamama rağmen gitmemişti.

Sonra bir peçete ile orayı temizlemek istedim. Peçeteyle iyice silip kalan parçanın ne olduğuna bakma gereği duydum. Baktığımda peçete içinde bir sürü siyah küçük kuş yavruları gördüm. Korku sevinç arası bir şeyler hissettim ne yapacağımı bilemedim. Tekrar peçete ile sildim kalan bir kaç yavru daha geldi elime. Ama yavrular çok çok küçüktü. Sonra onları mutfağa götürüp anneme gösterdim. annem canlı mı dedi bende canlı atmayalım diyerek onları arka bahçede bir yere götürüp bıraktım.

Abime bunlara iyi bak kediler yemesin dedim. Ama yerde oldukları bile belli değildi. Rüya beni çok etkiledi çok merak ediyorum şuan nişanlıyım ve nişanlım askerde yorumlarınızı merakla bekliyorum. Rüya konusu : öğlen yemeği, diş fırçalamak, yemek kalıntısı, siyah kuş yavruları, kediler. 18. 01. 2010 / 22:29 tarihinde gönderilmiş

Rüyada ağızda kuş yavruları görmek neye yorulur?

Rüyada kuş görmek genel olarak, zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerinizin kıstlanmasını, sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder. Rüyada yavru kuş görmek, kuş yavrusu günlük yaşamınızda müthiş sıkıldığınızı, aynı bebekliğinizdeki gibi sınırsız özgürlük, annenin tam koruması özlemlerinizi ifade eder. Bu rüya aynı zamanda bir konu hakkında tecrübe eksikliği, acemilik konusunda ikaz veriyor olabilir, bir sonraki yapmanız gereken şey hakkında kimi tavsiyeler ihtiyacınız olduğunu gösterebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kuş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ağızda Kuş Yavruları Görmek” için 9 yanıt

Rüyada eşinin ağzında yavru kuşlar olduğunu görmek
Rüyamda eşimin ağzında iki yavru beyaz kuş olduğunu hatta onların yaşadığını gördüm. Kuşlar ağzındayken konuşuyordu. Bunun anlamı ne olabilir?

Damla merhaba,
Bu çok hoş rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Gördüğün rüya eşinin ağzından iki güzel haber duyacağını ve üzerindeki sıkıntıyı atıp, müthiş sevineceğini işaret etmektedir.

Rüyada odada yavru kuş görmek neye işarettir
Odada yavru kuş gördüm
Kimden: lale
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:28
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: sakin, umutlu
Anahtar kelimeler: anne kuş, kuş yavrusu
Rüyamda, odamda kuş yavru yapmış, (yumurtadan çıkmış ve biraz büyümüş halini görüyorum), yavru kuş yerde yatağımın yanında, anne kuş yatağımın kenarında biraz yüksekte bekliyor. Korkmuyorum, yavru kuşa yardım etmeye çalışıyorum. Kuşlar kaçmıyor yalnız yavru kuş biraz ürkek. Şimdiden teşekkürler, İyi çalışmalar

Lale selam,
Rüyada kuş görmek genel olarak, zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerinin kısıtlanmasını, sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder.
Rüyadaki yavru kuş ise günlük yaşamınızda müthiş sıkıldığınızı, aynı bebekliğinizdeki gibi sınırsız özgürlük, annenin tam koruması özlemlerinizi ifade etmektedir.

Merhabalar rüyamda 3 yaşindaki oglumun agzindan ya da kakasindan tam bilmiyorum 3 degisik kuş yavrusu ciktigini goruyorum, birbirinden farkli ve renkli, cok yeni dogmuslardi. O an aklima ictigi suya gorunmeyecek kadar kucuk kus yumurtalari karistigi ve bu sayede cocugun karninda buyuyup dogduklari geliyor. Saskinlik ve hayret arasi bir duygu hissettim ama igrenclik yoktu. Yorumlarsaniz cok sevinirim.

Aslıhan merhaba, rüyanız oğlunuz hakkında sizleri hayret ve sevince düşürecek 3 haber alacağınızı ya da 3 güzel gelişme yaşayacağınızı ve bu haber ya da gelişme sonucu rahata erip, huzur bulacağınızı temsil etmektedir. Lütfen ileride gelişmeleri buraya ekleyin.

Rüyamda ağzımın içinde küçük bir kuş vardi, ben yemek yemeye çalışırken oda yiyordu, yemeğimi koparıp sonra büyük bir parça kopardı, ac bir şekilde saldırmasından ürktüm. Sonra öksürmeye başladı, ölüyor sandim ama ağzından örümcek cıktı. O örümceği atmaya calistim, elime yapışan ağ gibi bisi vardı, atamadım, çöpe sonra attim, yani görmedim ve ağzımdaki kuşu da çıkarmadım ama sanki aynadan kendime bakıyor yemek yediriyor gibiydim yada birine yediriyordum bilmiyorum ama kendim olduğunu sanıyorum. rüyada kuş ağzımda gormeden önce de evi düzenlemeye calisiyorum çok dağınıktı kıyafetleri filan katliyordum.

Melek merhaba, ağzının içinde gördüğün kuş reel yaşamında ağzından çıkacak, birini sevindirecek bir müjdeli habere işaret olabilir. Onun da senin yemeğini yemesi bu konunun senin bir şeyi biriyle paylaşmana ve paylaştığın kişinin sevinmesine işaret olabilir. Bakınız rüyada ağız görmek yorumu.

Rüyamda bi yavru kuş boğazımda sıkıştığını gördüm yaşıyordu ve onu parmağınla almaya çalıştım ama parça parça geldi öldü ney anlama geliyor bu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir