Rüyada Ağızda Kuş Yavruları Görmek

Rüyada ağızda kuş yavruları görmek neye işarettir?

Rüyamda ailem ile birlikte öğlen yemeğini yiyorduk. Yemek bittikten sonra ben dişlerimi fırçalamak için lavaboya gittim. dişlerimi iyice fırçaladım. Fakat sol üs kısımda dişimin etrafında yemek kalıntısı olduğunu hissediyordum ve fırçalamama rağmen gitmemişti.

Sonra bir peçete ile orayı temizlemek istedim. Peçeteyle iyice silip kalan parçanın ne olduğuna bakma gereği duydum. Baktığımda peçete içinde bir sürü siyah küçük kuş yavruları gördüm. Korku sevinç arası bir şeyler hissettim ne yapacağımı bilemedim. Tekrar peçete ile sildim kalan bir kaç yavru daha geldi elime. Ama yavrular çok çok küçüktü. Sonra onları mutfağa götürüp anneme gösterdim. annem canlı mı dedi bende canlı atmayalım diyerek onları arka bahçede bir yere götürüp bıraktım.

Abime bunlara iyi bak kediler yemesin dedim. Ama yerde oldukları bile belli değildi. Rüya beni çok etkiledi çok merak ediyorum şuan nişanlıyım ve nişanlım askerde yorumlarınızı merakla bekliyorum. Rüya konusu : öğlen yemeği, diş fırçalamak, yemek kalıntısı, siyah kuş yavruları, kediler. 18. 01. 2010 / 22:29 tarihinde gönderilmiş

Rüyada ağızda kuş yavruları görmek neye yorulur?

Rüyada kuş görmek genel olarak, zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerinizin kıstlanmasını, sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder. Rüyada yavru kuş görmek, kuş yavrusu günlük yaşamınızda müthiş sıkıldığınızı, aynı bebekliğinizdeki gibi sınırsız özgürlük, annenin tam koruması özlemlerinizi ifade eder. Bu rüya aynı zamanda bir konu hakkında tecrübe eksikliği, acemilik konusunda ikaz veriyor olabilir, bir sonraki yapmanız gereken şey hakkında kimi tavsiyeler ihtiyacınız olduğunu gösterebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kuş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

8 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir