Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ağızdan Kıl Çıkması

Rüyada ağızdan kıl çıkması neye alamettir?

Rüyamda dişlerim ve damağımda küçük küçük kıllar çıkıyordu, onları kopartamıyor sadece kesebiliyordum, o bile çok canımı acıtıyordu. Bunlar ananemin evinin yatak odasında oluyor, bir yandan teyzemin kızı da benim yanımda destek olmaya çalışıyor. Kendimi bir kendi evimin misafir odasında buluyorum, bir yandan ananemin yatak odasında. Dişlerim ağrı içinde kıllar gittikçe çoğalıyordu. Bu aralar okul aşırı yoğun olduğu için bıkmış durumdayım, her sabah gözlerim yanarak ve başım ağrıyarak kalkıyorum. Teşekkürler.

Rüyada ağızdan kıl çıktığını görmek yorumu

Rüyada dilinde kıl çıkması rüya sahibi kimsenin uyanık hayatta bilerek veya bilmeyerek birisine karşı bir kötü söz söylediğini veya birisini incitecek bir laf ettiğini ifade eder. Damağında kıl çıktığını görmek de benzer anlama sahiptir. Öte yandan rüyada dişlerinde kıl çıkması yani vücutta olmaması gereken bir yerinde kıl çıktığını görmek ise rüya sahibi insanın yaptığı bir davranış ya da bir işten dolayı pişmanlık duyduğunu veya duyacağını gösterir.

Dikkat edilirse hem dişlerde hem damakta yani kısaca ağızda kıl çıkması hep yapılan hatalar ve pişmanlık işaret etmektedir. Rüyada vücudundaki kılları kesmek iyi değildir, haram mal yahut helal olmayan ilişkiye işaret eder. Gördüğün rüyada ilginç olan sen bu kılları kopartamıyor sadece kesebiliyorsun ve bu kıllar sürekli çoğalıyor ki bunun anlamı eğer varsa yaptığın hatalı şey ya da söylediğin kötü söze son vermediğini, bunu sürdüğünü ya da bunlara bir nedenle son veremediğini temsil etmektedir. Lütfen inceleyiniz rüyada kıl görmek tabiri.

Mesajının sonunda okul aşırı yoğun olduğu için bıkmış durumda olduğunu yazmışsın, belki de bu yoğunluk ya da zihinsel yorgunluk nedeniyle birilerini kırmış olabilirsin.

“Rüyada Ağızdan Kıl Çıkması” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir