Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ağızlık Görmek

Rüyada ağızlık neye işarettir?

İlk önce şunu belirtmek istiyorum ki ben bir rüyadan korkmuş bir şekilde uyanıyor isem o hafta içinde kesin bir cenazem oluyor. Rüyamda yol üzerinde bir mezarlık gördüm ama mezarlığın kıblesi ters yöndeydi ve üstünde bir ağızlığa takılı yanan tek dal sigara vardı. Mezarlığın içinde bir mezarın hemen ayak ucunda yere oturmuş genç biri vardı.

Uyandığımda sanki gerçek olmuş gibi ağladığımı fark ettim sizce bunun anlamı nedir? şimdi den çok teşekkür ederim hoş çakalın.

Rüyada ağızlık görmek tabiri

Berrin selam, öncelikle şunu söylemeliyim ki rüya hakkında sahip olduğunuz düşünce hatalı. Bu fikre kaç denemeden sonra sahip oldunuz bilmiyorum ama ortada bir gerçek var ki rüyalar hiçte düşündüğünüz kadar sıra dışı, çok önemli bir şey değildir, bizler rüyayı yüceltiyor, mistik anlamlar yüklüyor, onlardan hep mesaj bekliyoruz. Halbuki rüyalar nefes almak, koklamak, uyumak gibi gayet sıradan, zaten yaşanması gereken bir olgudur.

Rüyada mezarlık görmek genel olarak hayatınızdaki değişimi, bir alışkanlık veya bir davranışınıza son vereceğinize işaret eder. Mezarlıkta olmak, mezarlıkta olduğunu görmek, üzüntüye, çözülmemiş karmaşık duygu ve korkulara veya ölüm korkusuna işaret edebilir.

Rüyada ağızlık görmek maddi sorunlar, sıkıntıları işaret eder. Ağızlık görülmesi iyi değildir. Rüyada ağızlık kullanmak, ağızlık kullandığını, ağızlık ile sigara içmek, ağızlıkla sigara içtiğini görmek gerçek yaşamınızda kurtulmak istediğiniz kötü davranışlarınız, alışkanlıklarınız olduğunu ancak bundan kurtulmak için yeterli çabayı göstermediğinizi ifade eder. Ağızlık almak yeni bir işbirliğini gösterirken bu ortaklıktan maddi kazanç sağlamayacağını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir