Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ağlarken Gülmek

Rüyada ağlarken gülmek neye işaret eder?

Arkadaşlar uyanır uyanmaz yazayım dedim. Normalde sevdiğim çocuk okullar kapanmadan 2 hafta önce kuran kursuna gidecekmiş, bende okul çıkışı “cidden mi” dedim “evet” dedi bende arkamı dönüp ağlamaya başladım ama  ağlarken gülüyor, gülerek ağlıyordum. Sonra gitti bizde çıktık, o bisikletli idi bizde yetişemeyeceğimiz için koşmadık ama ileride bir baktık ki bisikletten inmiş arkadaşıyla yürüyor, ben ve üç arkadaşım koşmaya basladık, ben arkadaşıma dedim ki “Sena seni çok seviyormuş, gitmeden önce söylemek istedi” dedim o ve bir arka yanlarına gittiler bende diğeriyle uzaktan bakıyorduk, konuştular iste.

Sonra oradan beni çağırdılar bende gittim “çıkıyoruz” dedi,şaşırdım ona sordum utandı biraz sonra evet dedi telefon numarasını istedim verdi ama sonra faceden bir arkadaşı Bilal beni aradı, senden ayrılmış yanlış numara sallamış dedi, bende onun bu sahtekarlığından sonra unutmaya karar verdim, tam unuttum derken rüyamda şimdi rüyamı anlatıyorum. okula gelmişti son gün benim haberim yok, hoca Bilal uzun zamandır yoktun dedi, bende arkama baktım oda buradaymış, hocaya hocam dışarı çıkabilir miyim dedim, niye dedi boş verin dedim bahçeye çıktım ağlıyor gibi yaptım ama ağlayacaktım, sonra bir baktım oda gelip hemen kalktım, peşimden geldi “özür dilerim” dedi, bende çıkıp neden ayrıldın dedim yanıt vermedi, sonra eski günlerdeki gibi arkadaş olalım güzelim dedi, oturduk, bir şarkı çalıyordu ağlamaya başladım ama nasıl ağlıyorum sonra bana baktı tekrar özür diledi, bende omzuna yaslandım sonra beraber gezdik, uyandığımda ağlayacaktım. Keşke uyanmasaydım diye size bu neye işaret onu 1 aydır görmüyorum.

Rüyada ağlarken gülmek neye yorulur?

Rüyada gülmek rüya sahibinin mutlu ve huzurlu bir dönem geçirdiğini ya da böyle bir dönemin arefesinde olduğunu gösterir, tüm işlerinin yoluna girip, dileklerinin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada gülerek ağlamak, ağlarken gülmek gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz kimi durum veya olayların etkisinin travma düzeyine çıktığını gösterir. Bu hoş bir durum değildir ve derhal durumunuzu gözden geçirmeli, gerekirse destek alınmalıdır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ağlamak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ağlarken Gülmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir