Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ağlayan Adam Görmek

Rüyada ağlayan adam görmek neye delalet eder?

Rüyamda kalabalık bir şekilde bir yere gidiyorduk. Giderken amcamın oğlu beni bir yere sokuyordu ve öpmeye çalışıyordu, bağırıyordum sesimi kimse duymuyordu. O öpmeye calisirken ben bayildim ve kapinin hemen onunde benim aynim 2. Biri belirdi ama o hala zorluyordu sonra elinden kurtuldum “Allahindan bul” diyerek kactim, orada ki insanlar “en guzel yere havale etti” diye konusuyorlardi arkamdan.

Sonra birden kalabalik bir ortama girdim yine ve bu sefer uzerimde pembe kabarik bir abiye vardi, saclarim masal. Komşumuzun idi normalde kapaliyim ama ben nisanim komsumuzun evinde oluyor, butun arkadaslarim orada oluyordu tugay diye bir arkadaşım çok ağlıyordu ama goren “kardesi mi” diyordu ve ben “kardesimden daha ote” diyordum herkese onu oyle gordukce nisanlanmaktan vazgecek gibi oluyordumm ona baktikca icim doluyordu

Cinsiyetiniz:kiz
Yaşınız:19
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: nişan , kalabalik , arkadasim , opmeye zorlanmak
Şu anki ruh haliniz: sakin , hayattan beklentisi olmayan

Rüyada ağlayan adam görmek neye yorulur?

Rüyada amca oğlu, amca oğlunu görmek Aile mirası, Yeni fikirler, Yenilgi anlamlarını simgeler. Aynı zamanda, Yeni fikirler ve yeni ortaya çıkan bilinci işaret eder. Biri tarafından zorla öpülmek yaşamınızda kimi maceralar aradığınızı ancak ne yapacağınızı, nasıl yapacağınızı bilmediğini gösterir. Rüyada bağırmak, birine bağırdığını görmek, hoş bir rüya değildir. Bir tehlike geçireceğinize, çirkin bir hareket veya bir günah işleyeceğine işarettir. Rüyada bayılmak veya bayıldığını görmek, hastalık ve haber anlamına gelir. Üzücü bir haber alacaksınız demektir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz manasını taşır.

Rüyada ağlayan adam görmek, bir adamın ağladığını görmek yakınlarınızda derin üzüntü yaşayan ve bunu dışarı yansıtmayan bir erkek olduğunu simgeler. Etrafınızı inceleyip böyle birini bulup, onun üzüntüsünü paylaşmalısınız. İnanın ileride bu kişide size destek çıkacaktır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ağlamak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ağlayan Adam Görmek” için 3 yanıt

Rüyada sevdiği adamın sarhoş olduğunu ve ağladığını görmek neye işaret eder
Rüyamda sevdiğim erkeğin beni arayıp telefonda ağladığını, gayet üzgün ve sarhoş olduğunu gördüm. Uyandığımda çok etkilenmiştim. Onunla yeni ayrıldık ben istemedim fakat o bıraktı beni kendisi asker. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Sevdiğinden ayrılan, sevdiğini kaybeden kişiler sık sık onları rüyalarında görürler, bu hasret ve kaybetme acısının yansımasıdır. Bu nedenle rüyanızı dikkate almayınız, bir mesaj vermemektedir.
Yada dilerseniz sevgili rüya tabiri ve birini sarhoş görmek sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Sevdiğim kız beni rüyasında görmüş. Önce kolunu sıkmışım, sonra sadece karşısına oturup ağlamışım. Bunun yorumu nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir