Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ağlayan Balık Görmek

Rüyada ağlayan balık neye işarettir?

Merhaba, ismim Hanife, 19 yaşındayım. Çok sık rüya gördüğüm için artık size yazmaya karar verdim. O kadar sık rüya görüyorum ki sıkılıyorum bazen hatta bilinç altımı? yoksa rüyamı? diye kendi kendime yorumlayabiliyorum artık. Ama bazen o kadar değişik rüyalar görüyorum ki uzun süre etkisinde kalıyorum. Dün gördüğüm rüyayı bu yüzden anlatmak istiyorum. Başını tam hatırlamıyorum, mutfaktayım su dolu bir paket buluyorum, içinde 3 tane balık var, biri kırmızı, biri yeşil, diğerini hatırlamıyorum ama o kadar güzellerdi ki. Cam gibi şeffaf ve renklilerdi. Çok beğeniyorum annem gösteriyorum ve hatta resmini çekeyim de arkadaşlarıma göstereyim diyorum.

Rüyada ağlayan balık görmekSonra bir yere gidip geliyorum, balığı bulamıyorum, paketi buluyorum biri kesip balıkları almış. Tezgahın üstündeki tabakta görüyorum. Babam diğer balıklarla pişirecek imiş ondan açmış. yanında barbun hamsi gibi bir kaç tane daha balık vardı. Neden açmış balıkları diye üzülürken yerde böcek görüyorum. Terliği alıyorum ve böceğe vurmaya başlıyorum bir türlü ölmüyor, annem geliyor o sırada ben eğilmişim böceğe vuruyorum sonra o fok balığı gibi bir şey oluyor, gri renkli bir su hayvanı, yani ilk böcek olarak görmüştüm ama. Ben vuruyorum şap şap diye ses geliyor, vurdukça “ıh mıh” diye ses geliyor hayvandan ve fok balığı gibi, o hayvan kollarını kaldırıp kaldırıp yere vuruyor, şap şap şap diye sesler çıkarıyor.

Rüyanın en garip kısmı ağlamaya başlıyor, böyle yaşlar akıyor gözünden, şok oluyoruz annemle. Annem “ne oluyor” diyor, fotoğraf makinesini alıp resmini çekmeliyim diye düşünüyorum. Sonra uyandım zaten. Cam gibi 3 tane balık ve ona vurdum diye ağlayan bir su hayvanı. Yorumlarsanız çok sevineceğim kolay gelsin. Rüyada bir balığın ağladığını görmek neyi gösterir çok merak ediyorum.

Rüyada ağlayan balık yorumu

Hanife Merhaba, sık rüya görmek hem fiziksel hem de ruhsal açıdan sağlıklı bir yapıya sahip olduğunuzu gösterir, bundan dolayı sevinmelisiniz. Gördüğünüz rüya, hayatınızda bolluk, bereket, sağlık dolu günleri temsil ederken; yaptığınız bir şey nedeniyle bunlardan bir kısmını heba ettiğini ya da fırsatı kaçırdığınızı işaret etmektedir. Ancak o kadar şanslısınız ki kaçırdığınız fırsata rağmen önünüzde hala pek çok güzel şey bulunmakta. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. İpuçları: kırmızı balık, yeşil balık, güzel balık, şeffaf balık, renkli balıklar, barbun, hamsi, yerde böcek, böcek öldürmek, fok balığı, su hayvanı, ağlayan balık, ağlayan hayvan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir