Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Rüyada ağlayan bebek görmek neyi gösterir?

İyi günler. Rüyamda bir ağlayan bebeğin sesini duyuyordum. Ben 15 yaşında bir kızım ve arkadaşımın annesi öldü, bu beni çok üzüyor. Bu akşam bir rüya ya da kabus gördüm ve korkuyorum. Ailecek bahçeli bir yere girerken ağlayan bir ağlayan bebek sesi duyuyordum ama onu göremiyordum. Yanımda dedem de vardı ve bana “bu sesi duyuyor musun” diyordu ve bu beni korkutuyordu.

Bana yardım eder misiniz, teşekkür ederim . Simge.

Rüyada ağlayan bebek görmek neye yorumlanır?

Rüyada bebek ağlaması, ağlayan bebek, bebeğin ağladığını görmek, sizin manevi yönden desteğe ihtiyacınız olduğunu ve bu alanda kendinizi geliştirmeniz gerektiğini gösterir. Rüyada ağlamak, ağladığını görmek konusunda detaylı bilgiyi ağlamak rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Ağlayan Bebek Görmek” için bir yanıt

Rüyada bebek ağlaması
Rüyamda benim bir bebeğim varmış ve eşim bebeğimizin olduğunu duyunca kaçıyor, sonra ben bebeğe annemler ile bakıyorum, akşam yatmaya gidiyorum ama bebeği balkonda unutuyorum, sabah kalkıyorum salonda onu bulamayınca balkona bakıyorum, bebeğin ağlamaktan sesi kısılmış ve soğuktan morarmıştı, ben hemen onu içeriye alıp sobanın başında ısıtıyordum ve kendine geliyordu bu rüyanın anlamı ne? lütfen söyler misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir