Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek

Rüyada ağlayan çocuk görmek neye işarettir?

Merhaba. Rüyamda ağlayan çocuk gördüm, bir erkek çocuğun bir yavru köpeğin yanında oturmuş vaziyette ağladığını gördüm, merak edip yanlarına gittim ve neden ağladığını sordum. Çocuk yavru köpeği yolda bulduğunu ve köpeğin hasta olduğunu onun için ağladığını söyledi. Çok etkilenmiştim, haydi yavruyu veterinere götürelim dedim. Daha sonra çocuğun ailesinin onu merak edeceğini düşündüm ve önce ailene haber verelim dedim. Çocuğun evine giderken uyandım.

Rüyada ağlayan çocuk yorumu

Rüyada ağlayan çocuk görmekGördüğünüz rüya altın bir kalbe sahip olduğunuzu ve yaşamınız boyunca sizi gerçekten seven, sadık dostlarınızın yanınızdan eksik olmayacağını işaret etmektedir.

Rüyada ağlayan çocuk görmek, bir çocuğun ağladığını görmek, çevrenizde derin üzüntü yaşayan bir çocuk olduğunu gösterir. Çevrenizi kontrol etmeli ve üzgün duygularını bastıran, açığa çıkarmayan bir çocuk varsa ona yardım elini uzatmalı, maddi manevi desteğinizi esirgememelisiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ağlamak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek” için 8 yanıt

halam kayınbederimin mezarını temizliyordu ve oturduğum eve doğru bakıyordu. kızımda ana okulu gibi benzeri bir okulun kapısın çığlık çığlığa ağlıyordu, babası koştu, bana “sen gelme” dedi. o anda uyandım.

Ruyamda kız çocuk aglıyor ve terlemis, bana sarılıp “canım cok yandı” diyerek bayıldı, anlamı ne demektir?

Ruyamda kucuk kiz cocugunun bir iki cumle ile derinden aglamasina sebep oluyorum kiz çocuğu losemi hastasi ben kizi uzmek icin aglatmak istemedim ve aglayarak uzerime kosuyordu

Ben rüyamda daha önce hiç görmediğim bir çocuk gördüm. Korkmuştu ve bir odanın içindeydi. Odanın etrafı camla kaplıydı ve o da bir tanesinden çıkmak istiyordu. Çıkmak istediği her camı yüzüne kapatıyordum. Ağlıyordu ve yanlış bir şey yapmadığını dile getiriyordu. Bense onun bu haline üzülüyordum fakat kayıtsız kalıyordum. Burda bitiyor. Yorumlar mısınız?

Ben anneyim, ruyamda 23 yasindaki oglum telefonda cok darda oldugunu soyluyor ve cok agliyor, nerede oldugunu soyluyor kosarak babasi ve kizim gidiyoruz, giderken dovmek icin sopalar topluyorum, saklanarak oglumun oldugu odaya giriyorum kalkamiyor korkudan “kim seni boyle yapti” diyorum, kaslari ile isaret ediyor arkamdaymis onu aglatan onu ogle dovuyorum ki, bicak goruyorum orada onu kirmizi domates salatasi gibi dogradim diyorum bulanik az az tabaklarda su varmis bicaklari yikayip oglumu alip kactim, ya kamera varsa diyorum.

Kader merhaba,

Üst satırda göreceğiniz gibi bu alana sadece yorum, görüş ve düşüncelerinizi yazmanızı istiyoruz. Rüyalarınızı rüya gönder adresinden göndermeniz gerekmektedir ki kısa bir süreliğine ara vermiş bulunuyoruz.

Rüyada oğlunuzun zor durumda olduğunu görmeniz gerçek yaşamınızda oğlunuzla olan ilişkinizde bazı pürüzler olduğunu, büyük ihtimalle kendini doğru ifade edememekten ya da yanlış anlamaktan kaynaklanan bir sorun olduğunu işaret ederken rüyanın devamında olanlar halen bunları telafi etmek için vakit ve imkan olduğunu göstermektedir. Bu rüyanız aynı zamanda bazı şeylerden ders çıkarmanız gerektiğine de yorumlanır.

Sa rüyamda çocuk vardı ağlıyordu ağlama sebebi ise sabah namazı kilamiyordu korkuyordu çünkü bende ona dedim ki korkacaksan Allahtan kork dedim ama namazı korktuğun için değil sevdiğin icin kil dedim çocuk bana geldi gözünü aç dedi açtım bida aç dedi besmeleyle açtım sabah ezanı okunurken uyandım tabiri ne dir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir