Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ağlayan Erkek Bebek Görmek

Rüyada ağlayan erkek bebek görmek neyi gösterir?

Merhabalar, ben rüyalarımın benim hayatımda etkisi olduğuna inanan biriyim, bu sabahta yine öyle bir rüya gördüm ve hissettim. Rüyamda bir erkek bebek gördüm ama çok huzursuzdu, ağlıyordu sürekli, sonra bebek biraz yeni yürümeye başlamış gibi yürüyor ve tam düşecekken ben kız kardeşime “tut bebek düşecek” diye sesleniyorum o arkası dönük olduğu için tutamıyor ama bebeğe de bir şey olmuyor.

Sonra tekrar alıyorum, bebek tekrar kaçıyor, bu sefer yüksek bir uçurumdan düşecekken yine kardeşime “tut” diye bağırıyorum, oda koşuyor bende koşuyorum, bebeği beraber tutuyoruz, sonra “annesine verelim, çocuk durmuyor” diye düşünüyoruz, çocuğu kucağıma alıyorum o arada teyzemlerin evinde görüyorum, banyosunda biraz karanlık çocuğa bakıyorum, eline bir diş fırçası vermişim, çocuk artık o kadar huzurlu ki dişlerini kaşıyor, bende “herhalde dişi kaşındığı için huzursuzmuş” diye düşünürken çocuk uyuyor, kardeşime “üstüne bir şey örtelim” diyorum.

Banyo gibi bir yerde oturuyoruz, sanki havlu verecek bakıyor “hepsi ıslak” diyor, bende elime atıyorum havluya ilk baktığım havlu kuru alıyorum, sarı bir havlu çocuğun üstüne örtüyorum, çocuk çok rahat ve huzurlu bir şekilde uyuyor. Böyle gördüm ve uyandım ve bunun ne anlama geldiğini çok merak ediyorum, yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. Gönderen Emel.

Rüyada ağlayan erkek bebek görmek nasıl yorumlanır?

Emel Merhaba,

Rüyanızı gayet net bir şekilde anlatmışsınız, ancak en önemli şeyi unutmuşsunuz. Kendiniz hakkında bilgi yok, evli misiniz? Bebek bekliyor musunuz?

Erkek bebek konusunda açıklamalar erkek bebek sayfasında yer almaktadır.

Ancak bana göre rüyanızın en önemli mesajı aşağıdadır.

Rüyanız, gerçek yaşamınızda sorumluluklarınıza tam olarak bağlı olmanız gerektiğini, onlardan kaçmamanız ya da dikkat etmeniz gerektiğini ifade etmekte, hatırlatmaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyanın unsurları: erkek bebek, ağlayan bebek, huzursuz bebek, diş fırçası, ıslak havlu, kuru havlu, sarı havlu

“Rüyada Ağlayan Erkek Bebek Görmek” için 3 yanıt

Rüyada ağlayan bebek sesi duymak
Selam ben kederli, rüyamda amcamın evinde uyurken ağlayan bebek sesi duyuyorum, sonra eşime sesleniyorum, “bir bebek ağlıyor, kalk bak” diyorum, o anda karanlıktan bir ses “bu bebek senin, kalk ve ağlamasını durdur” diyor ve sesin geldiği tarafa gidiyorum, mutfakta bebek ağlıyor, onu kucağıma alıyorum seviyorum bebek o anda gülüyor, o anda bir ses geliyor ‘o bebek senin, ALLAH dualarını kabul etti, sabret az daha dayan’ sonra bebek kucağımdan gidiyor, o anda içi dolu bir poşet geliyor aynı ses “çocuğun olana kadar o poşete sahip çık” diyor. bu rüyanın yorumunu merak ediyorum açıklarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Gördüğünüz rüya hayatta halen başarmak isteyip de başaramadığınız amaçlarınız olduğunu ve günlük hayatta bazı işlerinizi aksattığını yani biraz tembellik ettiğinizi gösterir.

Ben bekarım ve okuyorum, rüyamda bir hastanede calisiyorum sonra aglayan cok guzel bir erkek cocugunu goruyorum, etrafimdaki doktorlara bu cocugun annesi kim diyorum, onlarda annesi cocugu birakip gitti diyorlar, cocugu sevmeye basliyorum sonra kapi caliyor cocugun annesi cocugun alip gidiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir