Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ağlayan Erkek Görmek

Rüyada ağlayan erkek görmek neyi işaret eder?

Merhabalar, hazırlanmakta olduğum bir meslek sınavı var. Rüyamda ise yanımdaki arkadaşlarımla koşarak bir yere gidiyoruz ve beni destekleyen kişi çok kilolu ve orta yaşlı bir bayan. Önümüze uzun ve yokuşlu bir merdiven çıkıyor. “Ben çıkamam oraya kızım ama sen çıkarsın diyor arkadaşım”. Ben de koşarak, hızlıca çıkıyorum yarıya kadar, merdiven ayağımdan kayıyor ve “hadi” diyorlar bende bu engelli merdiveni de aşıp hızlıca koşmaya devam ediyorum.

Sonunda yokuşu tamamlıyorum. Merdivenin bitiminde beni karşılayıp alıyorlar ve eski bir baraka evin önüne getiriyorlar. Burası bir türbe ve önünde bir erkek eğilmiş ağlıyor. Bende girersem ağlarım diye düşünüyorum ve kapıyı açtığımda bir türbe ile karşılaşıyorum ama ağlamıyorum. Rüyamı yorumlamanızı sabırsızlıkla bekliyorum. Teşekkürler. İyi çalışmalar. Beyaz Yürek tarafından 09.04.2013 / 15:54 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada ağlayan erkek görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada koşmak, koşu yapmak, koştuğunu görmek küçük bir sağlık problemi yaşamak olarak yorumlanır. Rüyada kadın görmek işinizde yükseleceğini ya da ticaret hayatına gireceğinizi, eğer ticaret ile uğraşıyorsanız işlerinizde çok başarılı olacağınıza yorumlanır. Kadınlar bereket ve üretkenlik sembolüdür. Olgun kadın görmek Bağ, bahçe, emlak almaya yorumlanır. Rüyada merdiven görmek hayatın iniş ve çıkışlarını gösterirken her türlü duruma karşı hazırlıklı olmayı işaret eder. merdiven çıkmak güzel bir iş yapıp, ün ve yüksek makama ulaşmak olarak yorumlanır.

Rüyada eski ev görmek gerçek yaşamınızda bir tehlike işaretidir ve sizin uyanık hayatta kimi tuzaklarla karşılaşma ihtimaliniz olduğunu simgeler. Rüyada baraka görmek uyarıcı bir rüyadır, genellikle maddi konularda tehlikeleri ikaz eder. Rüyada türbe görmek içinizdeki gizli ve derinlerde gömülü duyguların yaşamınızı nasıl etkilediğini ifade eder. Rüyada türbeye girmek, türbede olmak, türbede olduğunu görmek, türbede dilek dilemek; kişiliğinizdeki değişim ve unutulmuş duyguları simgeler

Rüyada ağlayan adam , bir adamın ağladığını görmek yakınlarınızda derin üzüntü yaşayan ve bunu dışarı yansıtmayan bir erkek olduğunu simgeler. Etrafınızı inceleyip böyle birini bulup, onun üzüntüsünü paylaşmalısınız. İnanın ileride bu kişide size destek çıkacaktır.

“Rüyada Ağlayan Erkek Görmek” için 3 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir