Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ağlayan Hayvan Görmek

Rüyada hayvan ağlaması neye çıkar?

Selamün Aleyküm ben 18 yaşındayım Bir iş için istihare namazı kılıp yattım rüyamda hiç tanımadığım bir kadınla evliydim ve 1,5 yaşında bir çocuğum vardı. Eşim onun yüzünü açıp gösterdiğinde bir kadın sesi duydum dua eder gibiydi ama değişik tuhaf bir duaydı, insanın içini ürpertiyordu. Kadın okudukça çocuk huysuzlaştı ve burnunun olduğu yer yarılıp içinden simsiyah ve büyük bir göz çıktı ve çocuğum tek gözlü oldu ve bir şekilde kaybolup gitti.

Etrafımda tanımadığım ağlayan hayvanlar vardı, sürekli birilerine bela okuyorlardı, bende gözyaşlarını silmeye çalışıyordum. Sonra ıssız, boş, karanlık, tahta bir evde bir kadın gördüm ağlıyordu, çevremdeki insanlar beddua okudukça ev dahada çok sallanıyordu ve köşedeki odunlar düşecek gibi oluyordu. Sonra biri omuzumu dürttü ve yataktan sıçrayarak kalktım. Gece boyunca tek gözlü çocuklar harabeler, mağaralar v.b rüyalar gördüm manası nedir?

Rüyada ağlayan hayvan görmek yorumu

Hüseyin Merhaba, bilindiği gibi istihare belirli bir konuda Allah’a yakarıp, ondan o konuda yardım dilemek, ondan rüyasında hayırlı olup olmadığını göstermesini istemektir. Sen istihare konusunu yazmamışsın. Gördüğün şeyler senin dileğin ile alakalı mı? anlaşılmıyor. Rüyada dikkat çeken unsur hayvanların ağlamasıdır.

Rüyada ağlayan hayvan görmek, bir hayvanın ağladığını, hayvanın gözyaşı döktüğünü görmek, çok derin mesajlar verir. Hayvanlar Yüce Allah’ın bize emanet ettiği varlıklardır ve hepsinin bir yaradılış sebebi, evrende bir yeri ve vazifesi vardır. Görür, koklar, sevinir, üzülür, duyar sadece konuşamazlar. Duygu ve düşüncelerini kuyruk hareketleri veya gözleriyle anlatırlar. Gözler yalan söylemez sözü buradan kaynaklanır.

Rüyada hayvan ağlaması hayvanın cinsi, ortam, renkler ve sizin içinde bulunduğunuz durumla birlikte ele alınır. Bazı hayvanların ağlaması yaklaşan ölümü haber verirken ( hangi hayvanlar olduğunu bilerek yazmıyoruz ), kimi hayvanların ağlaması gurbet, yolculuk, ayrılık habercisidir. Rüyada ağlamak, ağladığını görmek konusunda detaylı bilgiyi ağlamak rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Ağlayan Hayvan Görmek” için 2 yanıt

Selamün aleyküm. Bende rüyamda ağlayan bir at gördüm bir şey istiyorlardı başka birileri onları üzdüğü için ağlıyorlardı tane tane gözyaşları aktı, sildiler, bunu gördüm zahmet olmazsa yorumlar mısınız. Çok aklıma takılmasa yazmazdım ama sırf bunun için üye oldum. Teşekkürler

rüyamda köde gezmeye gıderken uzun yoldan gitmeye karar veriyorum hava kararmaya etrafa sis cökmeye başlıyor ve aglama sesi duyorum inek bagırıyor kurtlar parcalıyor zannediyorum içime koorku ve huzursuzluk basıyor sonra yardım etsemmi diye düşünürken inek karşıma cıkıyor sahibi döüyormuş sahibi uzaktan akrabam araba geciyor ve durup yardım ediyorlar arabada dayımda var inegin ayakları acımış bakayım diyor iki ayanın uzerinde duruyor sureti insana o akrabamın kızı gıbi de geliyor inek gibi ayakları insan ayagı oluyor ve sakat olmuş ve uyandım. dün gece gördüm hala içmde huzursuzluk var o sis çöktüğü anki gibi huzursuzum gün boyu bir agarlık vardı uzerimde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir