Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ağlayan Kız Görmek

Rüyada ağlayan kız görmek neye işarettir?

Rüyamda yakın bir arkadaşımın evindeymişim fakat o yokmuş. Ben de oturup onu beklerken kapı çalıyor, yakın arkadaşım geliyor  fakat yanında uzun kırmızı at kuyruğu saçlı bir erkek var ve arkadaşım kapıdan girer girmez ağlamaya başlıyor, bende onu teselli ediyorum. Ağlamasının nedeni yanındaki erkekten kaynaklanıyor. bende rüyamda bunu biliyorum ama yakın arkadaşımla hiç konuşamıyoruz. sadece ağlıyor. Rüyamda burada bitiyor.

Bu rüya ne demek istiyor, cevaplarsanız sevinirim. Yaşım 19, öğrenciyim, bekarım, bayanım.

Rüyada ağlayan kız görmek neye işarettir?

Rüyada ağladığını görmek genelde iyiye yorumlanır. Sevinmek, gülmek, feraha kavuşmaya işaret eder. Rüyada ağlamak rüya analizi sayfasında açıklandığı gibi rüyanızda başka birisinin ağlaması reel yaşamınızda duygusal dengeyi yeniden sağlamak için gecikmeden bir şeyler yapmanız gerektiğini temsil eder. Başka birisinin rüyada ağladığını görmek sanki size bir ders verme, hatırlatma yapma görevi yapmakta, dengenizi kuramazsanız sizde ağlarsınız manası taşımaktadır. Rüyada başkasının ağladığını görmek,  ağladığını gördüğünüz kişi ile yakınlığınız ile de alakalıdır ve aranızdaki ilişkiyi gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu kişi yaşamınızı etkileyen biri ise onun etkilerini araştırmak gerekebilir.

“Rüyada Ağlayan Kız Görmek” için 7 yanıt

Rüyada ağlayan genç kız görmek
Rüyamda halam ve bir kaç akrabamla otobüse biniyoruz, bir genç kız görüyorum, otobüste hepimiz ayaktayız, genç kız ağlıyor, yanına gidip nedenini soruyorum, “gidince görürsün” diyor ve otobüsten iniyoruz. Bizi harabe yıkık bir tuvalete götürüyor, bir kız bebek görüyorum, kucağıma alıyorum bu bebeği, genç kız doğurmuş, ben bebeği evlat edinmek istiyorum. Halam genç kız ve ben, bebekle bir evin çatısına çıkıyoruz, eniştem bebeğe sardığım sarı kareli bir ceketi benden alıp başka bir ceket veriyor, alıp çocuğa sarıyorum, genç kız yanımızdan gidiyor, halamla ben bebeği hastaneye götürüyoruz, halamın kızı da orada doktor oluyor, soruyoruz ona “burada doğurmuşum gibi yapabilir miyiz” diye ve uyanıyorum lütfen etkisindeyim hala bilgilendirirseniz sevinirim.

Rüyanız, reel hayatta sizi çok şaşırtıp aynı zamanda sevindirecek olaylar yaşayacağınız yeni bir yaşam dönemine adım attığınızı temsil etmektedir.

Birinin ağladığını görmek
Bizim okulda bulunan ama konuşmadığım yani hiç sohbetim olmayan bir kızın benim omuzumda ağladığını gördüm. Bu tam olarak neye işarettir. Şimdiden teşekkürler. (Yaş 17, erkek, bekar, öğrenciyim).

Ninem anlatti ve ben anlamini ogrenmek istiyorum ruyasinda kacmis kardesimi gormus ve bi yerde oturup agluyormus ninem yaklasmis ona sen neden agliyosun ne yaptiysan sen yaptin demis ve kardesim ona demis sen benden o kadar mi nefret edyorsun demis ninem onu cok sevdigini soylemis kardesim hickira hickira agliyormus

Rüyamda sevdiğimin aglamsını gördüm cok aglıyordu aşırı hemde birbirimizi cok seviyoruz ama bi durum var sevdıgımı zorla verdiler söz oldu nişan oldu dügüne 2.3 kala dedım işallah köyünüzde biri ölürde ıptal olur hatta yaşı 70 80 yaşlarında olsun diye dügüne 2 gün kala birisi öldü 70 yaşındaydı
Aradan 3.4 gun gectı rüyamda onu gördüm cok aglıyudu aglayışı canımı cok yakıyudu tam yanına gıdıecektım alnından öpüp aglama diyecektim baktım annesi geldi diyemedim bır deli vardı sadece o bana dıyudu gıt gıt üzerime gelıydu annesi tutyudu ama brakmıyudu bu rüyamın anlatımını hıza edermısnız cok tsk ederim

Rüyamda yakın bi kız arkadaşım. Hiç konuşmadan sessiz sessiz ağlıyordu. Ne oldu diye sorduğumda cevap vermeden uzun uzun bakıyodu ve gözlerinden çok fazla yaş geliyordu.

Ruyamda bir yerdeyim ama bilmiyorum neresi oldugunu bur kizla tanisiyorum kucuk bir kiz kizin annesi hep siddrt uyguluyor kizi istemiyolardi ben de kucuk kizla yoldan gecerken ilgileniyordum surekli kizin yanina gittim kiz bana alismis benmle evime gelmek istedi benmle yasamak istedi ondan sonra ben de evlat edinmek istedim ama ailem izin vermez diye aglamaya basladim surekli agladim bu ne anlma geliyor ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir