Rüyada Ağlayan Kız Görmek

Rüyada ağlayan kız görmek neye işarettir?

Rüyamda yakın bir arkadaşımın evindeymişim fakat o yokmuş. Ben de oturup onu beklerken kapı çalıyor, yakın arkadaşım geliyor  fakat yanında uzun kırmızı at kuyruğu saçlı bir erkek var ve arkadaşım kapıdan girer girmez ağlamaya başlıyor, bende onu teselli ediyorum. Ağlamasının nedeni yanındaki erkekten kaynaklanıyor. bende rüyamda bunu biliyorum ama yakın arkadaşımla hiç konuşamıyoruz. sadece ağlıyor. Rüyamda burada bitiyor.

Bu rüya ne demek istiyor, cevaplarsanız sevinirim. Yaşım 19, öğrenciyim, bekarım, bayanım.

Rüyada ağlayan kız görmek neye işarettir?

Rüyada ağladığını görmek genelde iyiye yorumlanır. Sevinmek, gülmek, feraha kavuşmaya işaret eder. Rüyada ağlamak rüya analizi sayfasında açıklandığı gibi rüyanızda başka birisinin ağlaması reel yaşamınızda duygusal dengeyi yeniden sağlamak için gecikmeden bir şeyler yapmanız gerektiğini temsil eder. Başka birisinin rüyada ağladığını görmek sanki size bir ders verme, hatırlatma yapma görevi yapmakta, dengenizi kuramazsanız sizde ağlarsınız manası taşımaktadır. Rüyada başkasının ağladığını görmek,  ağladığını gördüğünüz kişi ile yakınlığınız ile de alakalıdır ve aranızdaki ilişkiyi gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu kişi yaşamınızı etkileyen biri ise onun etkilerini araştırmak gerekebilir.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

4 Yorum yapılmış

 1. Hamiyet dedi ki:

  Rüyada ağlayan genç kız görmek
  Rüyamda halam ve bir kaç akrabamla otobüse biniyoruz, bir genç kız görüyorum, otobüste hepimiz ayaktayız, genç kız ağlıyor, yanına gidip nedenini soruyorum, “gidince görürsün” diyor ve otobüsten iniyoruz. Bizi harabe yıkık bir tuvalete götürüyor, bir kız bebek görüyorum, kucağıma alıyorum bu bebeği, genç kız doğurmuş, ben bebeği evlat edinmek istiyorum. Halam genç kız ve ben, bebekle bir evin çatısına çıkıyoruz, eniştem bebeğe sardığım sarı kareli bir ceketi benden alıp başka bir ceket veriyor, alıp çocuğa sarıyorum, genç kız yanımızdan gidiyor, halamla ben bebeği hastaneye götürüyoruz, halamın kızı da orada doktor oluyor, soruyoruz ona “burada doğurmuşum gibi yapabilir miyiz” diye ve uyanıyorum lütfen etkisindeyim hala bilgilendirirseniz sevinirim.

  • Ruhi Karabey dedi ki:

   Rüyanız, reel hayatta sizi çok şaşırtıp aynı zamanda sevindirecek olaylar yaşayacağınız yeni bir yaşam dönemine adım attığınızı temsil etmektedir.

 2. Tahir dedi ki:

  Birinin ağladığını görmek
  Bizim okulda bulunan ama konuşmadığım yani hiç sohbetim olmayan bir kızın benim omuzumda ağladığını gördüm. Bu tam olarak neye işarettir. Şimdiden teşekkürler. (Yaş 17, erkek, bekar, öğrenciyim).

 3. Sumeyye dedi ki:

  Ninem anlatti ve ben anlamini ogrenmek istiyorum ruyasinda kacmis kardesimi gormus ve bi yerde oturup agluyormus ninem yaklasmis ona sen neden agliyosun ne yaptiysan sen yaptin demis ve kardesim ona demis sen benden o kadar mi nefret edyorsun demis ninem onu cok sevdigini soylemis kardesim hickira hickira agliyormus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*