Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ağlayan Köpek Görmek

Rüyada ağlayan köpek neye işarettir?

Merhaba. Ben 18 yaşındayım bekarım, hayatımda kimse yok. Öğrenciyim, çocuk gelişimi okuyorum ve seneye stajım başlayacak. Bir süredir değişik rüyalar görüyordum. Bazen rüyamdan besmele çekerek kalktığım oluyordu ancak uzun bir süredir bu durum ortadan kalktı. Ancak yine bir kaç gün önce bir rüya gördüm, bir daha bu ve benzeri bir rüya görmedim ama etkisinden bir türlü çıkamıyorum.

Rüyam şöyle: Dışarıdayım, yanımda yüzü tanıdık gelen bir çocuk var, motora biniyor ve bende arkasına binip kolumu beline sarıyorum. Kısa zamanda evi olarak tahmin ettiğim bir yere getiriyor beni. Önce o ardından da ben giriyorum eve. Kapıyı kapatmamla çocuğun başka bir odanın kapısını açıyor. Kapıda ayakta bekleyen altın sarısı renginde bir köpek beliriyor. Köpek beni görünce birden bire acı çeker gibi havlamaya başlıyor ve birden bire bedeni bir insansı varlığa dönüyor ama aynı zamanda hüngür hüngür ağlamaya başlıyor.

Beni evine getiren çocuğa baktığımda “ona sarılmanı istiyor” deyip gözden kayboluyor. bende inanıp sarılıyorum ona. Ben sırtını sıvazladıkça oda sırtıma hafif hafif vuruyordu. Yavaş yavaş sakinleşmeye başlayıp sonunda susuyor ve ayrılıyorum ondan. Tekrardan köpeğe dönüşüp dönüşmediğini göremiyorum ama sonrada uyandım zaten. Lütfen rüyamı yorumlar mısınız ? Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada ağlayan köpek görmek tabiri

Derya merhaba, rüyada besmele çektiğini görmek hayırlı işler yapacağınıza yorumlanır.

Rüyada motosiklete binmek (yolcu olarak binmek) macera ihtiyacını karşılamak birine ya da bir şeylere ihtiyaç duyduğunuzu temsil eder, bakınız motosiklet rüya yorumu sayfası.

Rüyanızın en ilginç kısmı ise motosiklet ile evine gittiğiniz çocuğun evinde gördüğün köpek ile başlıyor. Lütfen önce rüyada köpek görmek sayfasını okuyun. Sayfada anlatıldığı gibi rüyada ağlayan köpek görmek etrafınızdaki mutsuz ve hoşnutsuz arkadaşları temsil eder, onların size negatif enerji verdiğini gösterir. Köpeğin insansı varlığa dönüşmesi ise gerçek hayatınızda önemli bir kişisel gelişim içinde olduğunuzu, alışılmış düşünce tarzının dışına çıkıp olaylara daha farklı bakmaya başladığınızı ve bu sayede gerçek dost olan ve olmayanları daha iyi ayırt edeceğinizi ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir