Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ağlayan Yılan Görmek

Rüyada ağlayan yılan ne demektir?

Rüyamda bir yılan görüyorum, tanımadığım ve yüzünü görmediğim biriyle yılanı zehirleyerek öldürmeye çalışıyoruz. Yılan sürekli kıvrılıyor, dikey pozisyona geliyor. Sonra, çok acı çekiyor ve gözlerinden yaşlar fışkırarak ağladığını görüyorum. Rengi koyu büyük bir yılandı. Yılanın ağlamasından çok etkileniyorum hem rüyamda hem de uyandıktan sonra bende ağlıyor ve yaptığımızdan çok pişman oluyorum. Yorumlarsanız sevinirim. Saygılarımla. Sibel.

Rüyada ağlayan yılan görmek tabiri

Sibel merhaba. Bu harikulade rüyayı bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim. Böyle değerli rüyaları görmek genellikle iyi karakterli insanlara nasip olmaktadır.

Rüyada ağlayan hayvan görmek, bir hayvanın ağladığını, hayvanın gözyaşı döktüğünü görmek, çok derin mesajlar verir. Hayvanlar Yüce Allah’ın bize emanet ettiği varlıklardır ve hepsinin bir yaradılış sebebi, evrende bir yeri ve vazifesi vardır. Görür, koklar, sevinir, üzülür, duyar sadece konuşamazlar. Duygu ve düşüncelerini kuyruk hareketleri veya gözleriyle anlatırlar. Gözler yalan söylemez sözü buradan kaynaklanır.

Rüyada hayvan ağlaması, hayvanın cinsi, ortam, renkler ve sizin içinde bulunduğunuz durumla birlikte ele alınır. Bazı hayvanların ağlaması yaklaşan ölümü haber verirken ( hangi hayvanlar olduğunu bilerek yazmıyoruz ), kimi hayvanların ağlaması gurbet, yolculuk, ayrılık habercisidir şeklinde tabirlenir.

Rüyada ağlayan yılan görmek, bir yılanın ağladığını görmek, sahip olduğunuz gizli korkularınızdan kurtulup yaşama sevincinizi artıracak, hayat enerjini yükseltip belkide size şifa getirecek bir nimeti ret ettiğinizi, bir kısmeti kaçırdığınızı simgeler. Zaten rüyanızda ve uyandığınızda hissettikleriniz bu anlamı teyit etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ağlayan Yılan Görmek” için 3 yanıt

Rüyada ağlayan köpek görmek
Rüyamda ağlayan ve acı çeken bir köpek gördüm, köpek sarı renkliydi, sanırım dişi bir köpekti. Ön patisi kırılmış ve kanlar içindeydi, kemiğini ve etini görebiliyordum, kanlar içindeydi ön patisi ve annem geldi hortumu takıp köpeğin ön patisini yıkadı ve bir şeyler yaptı göremedim, kolunu tekrardan yerine taktı ve kanlar gitti, eskisi gibi oldu tekrardan ve sonra köpek gülümsedi, ama çok farklı bir yüzü vardı, masumdu çok güzeldi yüzü, beni çok etkiledi, ne anlama geliyor bana söyler misiniz?

Merhaba ben rüyamda ağlayan yılan gördüm. Şu şekilde bir alandayız (hatırlamıyorum )kardeşimle yılanın kafanın arkasıdan tutuyoruz ve ağladığını görüyorum. yılana yardım amaçlı yakalayıp bırakıyoruz…:)

Merhaba ben tüyamda yılanla kuzenim yılan ona sarılmış bi şekilde uyuyolar diye görüyorum ben kuzenime cık ordan öldürecek seni derken yılanda bebek gibi ağlıyodu kuzenım cıkmıyodu ama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir